Łukasz
13

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]   >>>

Okiem trenera Dariusza Bajorka 02-03-2015

Po powrocie z obozu zimowego w Sobolewie nakreśliliśmy sobie szczegółowe cele i zadania na najbliższy okres, które realizujemy na poszczególnych jednostkach treningowych. Pojawiły się też dodatkowe zadania indywidualne do realizacji miedzy treningami dla poszczególnych zawodników. Każdy z elementów ćwiczonych na treningu weryfikowany będzie podczas gier sparingowych które mamy co tydzień aż do rozpoczęcia ważnych dla nas rozgrywek ligowych. Natomiast fragmenty gry które chcemy poprawić ćwiczymy na zajęciach treningowych. DB

Turniej Halowy - KS Ursynów 28-02-2015

Ponownie gościliśmy na turnieju  organizowanym przez nasz klub partnerski KS Ursynów. Graliśmy na boisku ze sztuczną trawą po 7 zawodników. Trafiliśmy do grupy w której było aż sześć drużyn a tylko dwie wchodziły do grupy finałowej. Zagraliśmy dobrze taktycznie, konsekwentnie trzymaliśmy się założonego planu i dzięki temu wygraliśmy cztery mecze w fazie grupowej, co pozwoliło nam wyjść z grupy na pierwszym miejscu. W meczu półfinałowym walczyliśmy z kolegami z KS Ursynów. Dobra gra piłką, mądre ustawienie i pressing na całym boisku pozwoliły nam pewnie awansować do finału. Tu zmierzyliśmy się z drużyną Orlika Ursynów. Dobra realizacja założeń taktycznych, szybka gra piłką, wola walki, myślenie na boisku i mądra gra zespołowa pozwoliły nam pewnie wygrać w finale. Cieszę się że praca wykonana na treningu przynosi efekt i widać postęp w grze zespołu. Gratuluję drużynie zwycięstwa, dziś cieszył mnie styl w jakim go osiągnęliśmy. Wyróżniam cały zespół, każdy dołożył swoją cegiełkę do sukcesu! Brawa dla Jasia Konopczaka za tytuł króla strzelców turnieju z 8 bramkami. DB

Skład: Olszewski M., Chojnacki –Walczak F.,  Kowalski G., Liberman O., Rogulski K., Rychłowski J., Szczepański J., Szumowski J., Konopczak J., Kalinowski M., Kowalski G.

Bramki: Konopczak J. - 8, Kowalski G. –4, Szumowski J.- 1, Liberman O. – 1

Faza grupowa: K.S. Delta Warszawa – Piotrków Trybunalski 1:0, K.S. Delta Warszawa – UKS Iwiczna 2:0 , K.S. Delta Warszawa – Wojownicy Warszawa 4:0, K.S. Delta Warszawa – Hutnik Warszawa 1:0, K.S. Delta Warszawa - A.P. OSiR Zyrardów 0:2

Połfinał: K.S. Delta Warszawa – K.S. Ursynów 3:1

Finał: K.S. Delta Warszawa - Orlik Ursynów 3:1

Klasyfikacja końcowa: 1. K.S. Delta Warszawa  2.Orlik Ursynów  3. K.S. Ursynów 4. Hutnik Warszawa

Powołania 2003 27-02-2015

2003
Turniej: KS Ursynów
Zbiórka  w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
28-02-2015 (sobota) 15.00, Warszawa, ul. Koncertowa 4 (Ursynów)

Zawodnicy: Olszewski M., Kowalski G., Szumowski J., Rychłowski  J., Chojnacki –Walczak F., Rogulski K., Liberman O., Szczepański J., Konopczak J., Kalinowski M., Szafranek M.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ochraniacze, buty piłkarskie LANKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, karotka, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Sparing z Hutnikiem Warszawa 22-02-2015

W pierwszej połowie meczu z Hutnikiem, dopiero po stracie 2 bramek, próbowaliśmy grać w piłkę. Wykonaliśmy kilka dobrych prostopadłych podań po których  strzeliliśmy dwie bramki doprowadzając do wyrównania. I to były przyzwoite momenty naszej gry. Niezły mieliśmy początek drugiej połowy i końcówkę meczu, ale to za mało żeby mówić o dobrym spotkaniu. Nie czuliśmy dobrze boiska, zabrakło współpracy pomiędzy formacjami, utrzymywania odległości miedzy zawodnikami na boisku i porozumiewania się. Dodatkowo trzy bramki, które puścił nasz bramkarz nie powinny mieć miejsca. Podsumowując mecz mogę śmiało stwierdzić, ze dziś tylko pół zespołu zdało egzamin! DB

K.S. Delta Warszawa - Hutnik Warszawa 4:5 (2:2)

Skład: Olszewski M.- Szumowski J., Szczepański J., Liberman O.- Rychłowski J., Kowalski G., Chojnacki-Walczak F., Ilczuk K.- Konopczak J.

Wchodzący: Woltyński J., Kowalczyk B.

Bramki: 20` Konopczak J.-Kowalski G., 26` Konopczak J.-Chojnacki-Walczak F., 31` Konopczak J.- Kowalski G., 54`Chojnacki –Walczak F.-Kowalski G.

Powołania 2003 20-02-2015

2003
Sparing: Hutnik Warszawa
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
22-02-2015 (niedziela) 11:00, Warszawa ul.Al. Zieleniecka  2

Zawodnicy: Olszewski M., Szczepański J., Kowalski G., Szumowski K., Rychłowski J., Chojnacki –Walczak F., Boguta M.,Ilczuk K., Kowalczyk  B., Woltyński  J., Konopczak J., Rogulski K., Szafranek M., Liberman O.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry),dres treningowy, ochraniacze, buty piłkarskie LANKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, karotka, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Regulamin - korekta terminów 16-02-2015

Informujemy, że od nowego miesiąca będzie funkcjonował regulamin ze zmianą w terminach płatności. Od marca 2015 skracają się terminy do których należy dokonać przelewów. Wszelkie informacje u trenerów, a od nowego miesiąca w zakładce "Klub" będzie również zamieszczony nowy druk.

Bardzo prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

Delta Cup CXI 15-02-2015

Niedzielę 15 lutego nasza drużyna spędziła na turnieju Delta Cup. Do gry wystawiliśmy dwa zespoły. W tej edycji turnieju drużyny grały każdy z każdym. Było dużo emocji i liczył się każdy mecz. Nasza drużyna - Delta I dobrze prezentowała się podczas całego turnieju, chodź z meczu na mecz widać było zmęczenie zawodników. Szkoda jedynego przegranego spotkania z Hutnikiem  w którym dwa indywidualne błędy doprowadziły do straty bramek w końcówce i w zasadzie pozbawiły nas pierwszego miejsca. Występ oceniam pozytywnie, szczególnie  mecz z AP Żyrardów. Gratuluje drużynie drugiego miejsca. Drugi nasz zespół - Delta II ,grała ze zmiennym szczęściem wygrywając dwa mecze ,przegrywając dwa i jeden remisując co pozwoliło zając czwartą lokatę. Dziękuję drużynom za udział w turnieju, zapraszam wszystkich do zakładki „Delta Cup” gdzie znajdują się wyniki oraz zdjęcia z  turnieju. DB

K.S. Delta Warszawa I: Olszewski M., Kowalski G., Boguta M., Konopczak J. Rogulski K., Rychłowski J., Szumowski J.

K.S. Delta Warszawa II: Kalinowski M., Szczepański J., Chojnacki –Walczak F., Liberman O., Ilczuk K., Kowalczyk B., Szafranek  M.

Bramki: Kowalski G.-3, Rychłowski J.-3, Konopczak J.-3, Szfranek M. -3, Boguta M.-2, Chojnacki-Walczak F.-2, Ilczuk K.-1

Powołania 2003 13-02-2015

2003
Turniej: Delta Cup
15-02-2014 (niedziela), Hala Warszawianki, ul. Piaseczyńska 71

Zespół I: zbiórka 08.30
Zawodnicy: Olszewski M.,  Kowalski G., Szumowski J., Konopczak J., Rychłowski  J.,  Rogulski K., Boguta M.

Zespół II: zbiórka 08.00
Zawodnicy: Kowalczyk B., Szafranek M., Szczepański J., Gąska H., Ilczuk K., Chojnacki –Walczak F., Liberman O.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ochraniacze, buty HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, karotka, kanapka z dżemem lub białym serem , jogurt, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Okiem trenera Dariusza Bajorka 02-02-2015

W styczniu po przerwie świąteczno–noworocznej  rozpoczęliśmy treningi. Weszliśmy w  okres przygotowawczy, który jest bardzo ważnym etapem przygotowań, ale jednocześnie trudnym dla zawodników. Rozegraliśmy  jeden turniej na sztucznej trawie na zaproszenie naszego klubu partnerskiego z Ursynowa. Potem  przygotowywaliśmy się już na obozie zimowym w Sobolewie, gdzie przez dziesięć dni wykonaliśmy kawał dobrej pracy, która mam nadzieje zaprocentuje na wiosnę na boiskach. DB

Sparing z Borem Regut '02 29-01-2015

Siódmego dnia obozu rozegraliśmy na boisku w zimowej aurze sparing z drużyną Bór Regut. Przeciwnik wysoko postawił nam poprzeczkę, grał szybko i dobrze operował piłką. My tylko w pierwszej połowie próbowaliśmy nawiązać walkę i stawić czoło starszym i starszym i silniejszym przeciwnikom. Funkcjonowaliśmy jako zespół tylko 30 minut. W drugiej połowie z każdą minutą niknęliśmy w oczach. Byliśmy wolniejsi, przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, graliśmy niedokładnie, bojaźliwie i bez wiary. Wejście zmienników na boisko jeszcze tylko pogorszyło obraz gry. W drugiej połowie pokazaliśmy jak nie należy grać! Gra w piłkę nożną to jest ciężka praca na treningach, ciągłe doskonalenie się i pokazanie tego wszystkiego w meczach. I do tego musimy dążyć. Nie ma usprawiedliwienia, że przeciwnik był starszy. Głowy do góry, trenujemy dalej! DB

K.S. Delta Warszawa - Bór Regut '02 1:9 (1:2)

Skład: Olszewski M.- Szumowski J., Szczepański J., Rogulski K.- Rychłowski J., Kowalski G., Boguta M., Chojnacki-Walczak F.- Konopczak J.

Wchodzący: Kalinowski M., Lieberman O., Ilczuk K., Woltyński J., Gąska H.

Bramki: 20`Konopczak J.