II (KPT I)

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]   >>>

Indywidualne ZT i Indywidualne ZM 17-05-2021

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych zawodników rozwojem indywidualnym na nasze dodatkowe zajęcia. Prowadzimy je w dwóch blokach.

Indywidualne Zajęcia Techniczne to zajęcia z szeroko rozumianej indywidualnej techniki użytkowej. Blok ten oparty jest na głębokiej znajomości zaawansowania technicznego zawodnika, a ma za zadanie poprawę tego aspektu.

Indywidualne Zajęcia Motoryczne to szeroko rozumiane przygotowanie motoryczne zawodnika. Blok ten skorelowany jest z całym procesem treningowym w klubie i ma za zadanie poprawić wszelkie parametry motoryczne zawodnika.

Więcej szczegółów oraz kontakt do osób prowadzących znajduje się w zakładce IZT/IZM. Do dyspozycji jest też zawsze kierownik projektu Michał Kłosek  (+48) 500 747 044.

Trenerzy prowadzą zapisy i indywidualnie dostosowują czas i miejsce zajęć do innych treningów w klubie. Zajęcia indywidualne dostosowane są również to rocznego planu treningowego każdego zawodnika.

Mecz ligowy z Polonią Warszawa 16-05-2021

Dzisiejszego dnia na własnym boisku rozegraliśmy spotkanie rewanżowe z drużyną Polonii Warszawa. Od początku meczu zarysowała się nasza duża przewaga - szybko odbieraliśmy piłkę na połowie przeciwnika i tworzyliśmy kolejne sytuacje do zdobycia bramki. W 19 minucie spotkania Filip otwiera wynik zawodów i dzięki temu grało nam się zdecydowanie łatwiej. Do przerwy po dobrym uderzeniu Byka prowadziliśmy już dwoma bramkami. Wiedzieliśmy jak wiele nerwów kosztował nas ostatni mecz kiedy Polonia zdobyła bramkę na 2:1, dlatego w przerwie uczuliliśmy zawodników na konsekwentną grę w drugiej połowie. Po przerwie dołożyliśmy jeszcze trzy bramki i mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem. Przy takim wyniku chciałbym jednak więcej konsekwentnej gry krótkimi podaniami. Przed nami ważny tydzień który zakończymy domowym meczem z Wisłą Płock. Brawo Panowie! DSZ

K.S. Delta Warszawa - Polonia Warszawa 5:0 (2:0)

Bramki: 19' Krępicz F. - Grober H., 28' Pudełek K. - Kucharski K., 49' Pudełek K. - Kucharski K., 61' Prus Sz. - Paradowski D., 68' Pudełek K. - Głowala F.

Skład: Grocholski R. (75' Szczęk B.) - Drabik P., Paradowski D., Wojciechowski A. (70' Cichocki D.) - Hamulczuk N. (55' Traczyk B.), Głowala F., Wiktorowski J., Grober H. (55' Rusztecki J.) - Krępicz F. (65' Pawlak B.) - Kucharski K. (60' Prus Sz.), Pudełek K. (65' Michalak W.)

Krępicz Filip 14-05-2021
Dziś urodziny obchodzi Krępicz Filip

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Obozy letnie - Niechorze 2021 14-05-2021

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące obozów letnich w Niechorzu. Jesteśmy w pełni przygotowani aby wszystko przeszło zgodnie z obowiązującymi przepisami i przy przestrzeganiu wszelkich norm bezpieczeństwa związanego z pandemią koronawirusa. Na obozie też będzie można realizować wszystko to co każdego roku. Będą treningi, spacery, plaża, animacje i oczywiście lody. Przed wyjazdem rodzice, zawodnicy i trenerzy otrzymają szczegółowe zasady pobytu na obozie z uwzględnieniem wszelkich obostrzeń.

Wpłat dokonujemy na konto, na które wpłacane są składki, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Niechorze. Przypominamy, że obóz dotyczy wszystkich zawodników klubu niezależnie od miejsca treningu, a w zakładce Obozy jest więcej informacji dotyczących poszczególnych wyjazdów. W przypadku chęci uzyskania informacji proszę najpierw kontaktować się z trenerami prowadzącymi, a dopiero potem bezpośrednio z klubem. W przypadku jeżeli zostaną wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z ilością miejsc w autobusach zastrzegamy sobie możliwość podwyższenia kosztu obozu o zwyżkę na koszcie transportu. Klub nasz nie jest upoważniony do realizacji bonów turystycznych.

Bardzo prosimy też aby wszyscy wyjeżdzający na obozy wcześniej uzupełnili niezbędny sprzęt. Często rodzice zakupy robią tuż przed samym wyjazdem i jak czegoś zabraknie to nie mamy możliwości na uzupełnienie magazynu.

UWAGA! Do dnia wyjazdu muszą zostać dokonane i zarejestrowane wszelkie wpłaty, oraz wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne badania lekarskie. Obecnie wiele badań jest przedłużona urzędowo, prosimy jednak aby każdy z rodziców sprawdził to z trenerem prowadzącym czy w jego przypadku jest taka sytuacja. Niezależnie od wpłaty brak ważnych badań wyklucza zawodnika z udziału w obozie bez zwrotu poniesionych opłat. W przypadku jeżeli dziecko musi mieć podawane leki przez Panią pielęgniarkę to rodzice muszą dostarczyć zaświadczenie lekarskie z określeniem leku i sposobu jego dawkowania.

Drużyny: 2008 GM, 2009 WI2010 GM2010 O2011 WI2011 GM2011 PP20122012 WI2012 GM2012 O20132013 WI2013 GM2013 PP2013 O2013 WA20142014 WI, 2014 GM20152015 WI2015 GM2015 PP2015 O.

Pobyt od 28-06-2021 do 07-07-2021
Zadatek  do 14-05-2021 (750,00), zapłata końcowa do 18-06-2021 (1.200,00)  = razem 1.950,00

Drużyny: 20042005200620072008200920102011.

Pobyt od 02-08-2021 do 11-08-2021
Zadatek  do 14-05-2021 (750,00), zapłata końcowa do 23-07-2021 (1.200,00)  = razem 1.950,00

Na obozach mamy do dyspozycji jedynie po 115 miejsc dla zawodników (z uwagi na ograniczenia zalecone przez Sanepid). W związku z tym o zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń – wpłat zadatków lub całych wpłat. Jeżeli ilość chętnych na dany obóz przekroczy 115 uczestników wpłacone kolejne zadatki lub pełne kwoty będą zwracane. W przypadku zadatków przypominamy, że nie są one zwracane jeżeli uczestnik rezygnuje z wyjazdu na obóz. W usprawiedliwionych sytuacjach oraz jeżeli będzie można zamienić uczestnika za uczestnika zadatki będą zwracane. O powyższym decyduje Klub. W przypadku opłacenia zapłaty końcowej podlega ona zwrotowi tylko jeżeli rezygnacja z udziału w obozie zostanie zgłoszona nie później niż 10 (dziesięć) dni przed wyjazdem na dany obóz lub z powodu COVID-19 - nie dotyczy to oczywiście zadatków. Zapisanie zawodnika odbywa się poprzez dokonanie stosownych wpłat!

Powołania 2004 13-05-2021
2004
Mecz ligowy z Polonia Warszawa

16-05-2021 (niedziela) 11:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 16-05-2021 (niedziela) 9:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Cichocki Dominik, Drabik Piotr, Głowala Filip, Grober Hubert, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Krępicz Filip, Kucharski Kuba, Michalak Wojciech, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Prus Szymon, Pudełek Krystian, Rusztecki Jakub, Szczęk Bartosz, Traczyk Bartosz, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z Polonią Warszawa 12-05-2021

Druga przełożona kolejka ligowa została odrobiona. Dzisiejszego dnia w wyjazdowym spotkaniu gościliśmy na Konwiktorskiej aby rywalizować z Polonią Warszawa. Zespół gości jak dotąd przegrał tylko jedno spotkanie, co zapowiadało ciężki mecz. Taki też się okazał, nie tylko ze względu na przeciwnika, ale także na letnią aurę do której zawodnicy nie byli do końca przyzwyczajeni. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, my bramkę zdobyliśmy dopiero w 42 minucie spotkania za sprawą uderzenia Kucharza. Tuż przed przerwą mieliśmy jeszcze jedną znakomitą sytuację do podwyższenia wyniku, niestety tym razem Kuba nie znalazł drogi do bramki gospodarzy. Od początku drugiej połowy grało nam się bardzo dobrze. Zmiany wprowadziły spore ożywienie w nasze szeregi i już 7 minut po rozpoczęciu drugiej części Byku po pięknym dośrodkowaniu Nikodema podwyższył wynik spotkania. W tym momencie w nasze szeregi wkradło się za dużo luzu, podejmowaliśmy złe decyzję co zaowocowało bramką dla przeciwników. To był trudny moment w meczu, który udało nam się wytrzymać i 15 minut przed końcem meczu Parado ustalił wynik zawodów. Brawo Panowie, to był ciężki mecz w trudnych warunkach. Już w niedziele kolejny pojedynek z dzisiejszymi przeciwnikami. Tym razem zagramy u siebie, gdzie czujemy się nadzwyczaj dobrze. Jedziemy dalej! DSZ

Polonia Warszawa - K.S. Delta Warszawa 1:3 (0:1)

Bramki: 42' Kucharski K. - Wiktorowski J., 52' Pudełek K. - Hamulczuk N., 76' Paradowski D.

Skład: Grocholski R. - Drabik P., Paradowski D., Wojciechowski A. - Hamulczuk N. (60' Traczyk B.), Zdunek K. (46' Głowala F.), Wiktorowski J., Grober H. (60' Rusztecki J.) - Krępicz F. (46' Prus Sz.) - Kucharski K. (65' Michalak W.), Pudełek K. (85' Cichocki D.)

Powołania 2004 11-05-2021
2004

12-05-2021 (środa) 14:00, Warszawa, ul. Konwiktorska 6
Zbiórka 12-05-2021 (środa) 12:45, Warszawa, ul. Konwiktorska 6, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Cichocki Dominik, Drabik Piotr, Głowala Filip, Grober Hubert, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Krępicz Filip, Kucharski Kuba, Michalak Wojciech, Paradowski Dominik, Prus Szymon, Pudełek Krystian, Rusztecki Jakub, Szczęk Bartosz, Traczyk Bartosz, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Zdunek Kacper

Mecz ligowy z Radomiakiem SA (II zespół) 09-05-2021

Dnia dzisiejszego rozegraliśmy rewanżowy mecz ligowy z drużyną Radomiaka. Zmotywowani, żeby zmazać plamę po ostatnim meczu w bojowych nastrojach przystąpiliśmy do spotkania. Wysoki pressing i dobra gra w ofensywie poskutkowały tym, że już w 7 minucie przeciwnicy popełnili błąd i wyszliśmy na prowadzenie. Kolejne minuty to groźne ataki drużyny z Radomiaka jednak bez większych konsekwencji. W końcówce pierwszej połowy dołożyliśmy jeszcze dwa trafienia i na drugą połowę wychodziliśmy z trzybramkową przewagą jednak nawet przez chwilę nas to nie zadowalało. W drugiej połowie udało nam się dołożyć kolejne trzy trafienia a bardzo dobrym zachowaniem w polu karnym wykazał się Wojtek, który ustrzelił w tym meczu hattricka. Jednak przez brak koncentracji oraz złą komunikacje straciliśmy niepotrzebne bramki. Mimo wszystko bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu oraz pokazanie charakteru. Brawo drużyna!!! DL

K.S. Delta Warszawa – Radomiak SA 6:2 (3:0)

Bramki: 7’ Samobójcza 38’ Kudła P. – Pawlak B. 45’ Michalak W. – Pawlak B. 49’ Michalak W. – Marchuk M. 56’ Michalak W. – Serokin M. 59’ Serokin M. – Marchuk M.

Sklad: Szczęk B. – Furtak K., Cichocki D., Grober M. - Kudła P. (45’ Owczarek K.), Marchuk M. (70’ Demski I.), Skorupa A. (60’ Adamczyk B.), Pawlak B, Jabłoński M. (55’ Serokin M.) – Michalak W. (70’ Osuch J.), Wagner D.

Mecz ligowy z KS Drukarz Warszawa 08-05-2021

Nietypowo bo dzisiejsza czwarta kolejka spotkań rozpoczęła nam rundę rewanżową. Na własnym boisku rozegraliśmy mecz z drużyną Drukarza Warszawa czyli obecnym liderem rozgrywek. Bramkę na 1:0 zdobywamy już w pierwszej minucie za sprawą pięknego uderzenia Huberta. Dalsze minuty pierwszej połowy to pełna kontrola nad wydarzeniami boiskowymi. W przerwie uczuliliśmy drużynę aby nie odpuszczać i dalej dominować nad przeciwnikiem. Tak też się stało – kolejną bramkę zdobył Kacper, a przeciwnika w ostatniej minucie dobił Filip po dobrym dośrodkowaniu Prusika. Dzisiaj widziałem drużynę maksymalnie skoncentrowaną w każdej minucie meczu, brawo Panowie! Wracamy do gry! DSZ

K.S. Delta Warszawa - KS Drukarz Warszawa 3:0 (1:0)

Bramki: 1' Grober H. - Wiktorowski J., 53' Zdunek K. - Hamulczuk N., 90' Głowala F. - Prus Sz.

Skład: Grocholski R. - Drabik P., Paradowski D., Wojciechowski A. - Hamulczuk N. (65' Traczyk B.), Zdunek K., Wiktorowski J., Grober H. (65' Rusztecki J.) - Krępicz F. (60' Głowala F.) - Kucharski K. (55' Prus Sz.), Pudełek K.

Powołania 2004 07-05-2021
2004
Mecz ligowy z Radomiak SA

09-05-2021 (niedziela) 11:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Adamczyk Bartosz, Cichocki Dominik, Demski Ignacy, Furtak Krzysztof, Grober Mateusz, Jabłoński Michał, Kijo Krzysztof, Kudła Patryk, Marchuk Mikita, Michalak Wojciech, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Pawlak Bartosz, Serokin Maksymilian, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Wagner Daniel