IV Okręgowa Liga Żaków |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
1. |
KS Progres Garwolin |
30 |
10 |
10 |
0 |
0 |
121 |
: 19 |
102 |
|
2. |
Nadstal Krzaki Czap. |
16 |
10 |
5 |
1 |
4 |
67 |
: 85 |
-18 |
|
3. |
ZWAR Międzylesie |
15 |
10 |
5 |
0 |
5 |
90 |
: 58 |
32 |
|
4. |
AON Rembertów |
15 |
10 |
5 |
0 |
5 |
67 |
: 48 |
19 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa PP |
13 |
10 |
4 |
1 |
5 |
65 |
: 84 |
-19 |
|
6. |
UKS GKS Osieck |
0 |
10 |
0 |
0 |
10 |
11 |
: 127 |
-116 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Berger Gustaw |
2 |
0 |
|
2. |
Borysiewicz Jakub |
1 |
0 |
|
3. |
Bronisz Wojciech |
21 |
4 |
|
4. |
Czechowski Franciszek |
3 |
1 |
|
5. |
Haouem Aleksander |
0 |
1 |
|
6. |
Jakubowski Borys |
0 |
1 |
|
7. |
Jentas Roland |
2 |
1 |
|
8. |
Józefczuk Franciszek |
1 |
0 |
|
9. |
Klimek Jakub |
5 |
2 |
|
10. |
Kopszak Konstanty |
1 |
0 |
|
11. |
Łatka Maciej |
7 |
0 |
|
12. |
Ochal Aleksander |
4 |
6 |
|
13. |
Odoliński Jan |
3 |
0 |
|
14. |
Piotrkowicz Kacper |
8 |
3 |
|
15. |
Przybylski Jeremi |
4 |
2 |
|
16. |
Radu Preda |
0 |
2 |
|
17. |
Sikora Kamil |
0 |
2 |
|
18. |
Urbankowski Bartosz |
0 |
1 |
|
19. |
Zasada Maciej |
1 |
0 |
|
20. |
Zieliński B±bka Aleksander |
1 |
0 |
|
Kolejka I |
01-04-2017 (14.00) sobota |
Nadstal Krzaki Czap. |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
: 7 |
(3:3) |
|
|
UKS GKS Osieck |
- AON Rembertów |
0 |
: 6 |
|
|
|
ZWAR Międzylesie |
- KS Progres Garwolin |
4 |
: 10 |
|
|
|
|
Kolejka II |
09-04-2017 (11.00) niedziela |
AON Rembertów |
- K.S. Delta Warszawa PP |
8 |
: 1 |
(4:0) |
|
|
KS Progres Garwolin |
- Nadstal Krzaki Czap. |
15 |
: 3 |
|
|
|
UKS GKS Osieck |
- ZWAR Międzylesie |
1 |
: 18 |
|
|
|
|
Kolejka III |
23-04-2017 (12.00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa PP |
- KS Progres Garwolin |
2 |
: 17 |
(1:8) |
|
|
ZWAR Międzylesie |
- AON Rembertów |
6 |
: 5 |
|
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- UKS GKS Osieck |
19 |
: 0 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
30-04-2017 (11.00) niedziela |
UKS GKS Osieck |
- K.S. Delta Warszawa PP |
2 |
: 20 |
(0:8) |
|
|
AON Rembertów |
- KS Progres Garwolin |
2 |
: 8 |
|
|
|
ZWAR Międzylesie |
- Nadstal Krzaki Czap. |
14 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka V |
07-05-2017 (12.00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa PP |
- ZWAR Międzylesie |
9 |
: 4 |
(5:1) |
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- AON Rembertów |
10 |
: 9 |
|
|
|
KS Progres Garwolin |
- UKS GKS Osieck |
3 |
: 0 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
14-05-2017 (14.00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa PP |
- Nadstal Krzaki Czap. |
5 |
: 8 |
(2:4) |
|
|
AON Rembertów |
- UKS GKS Osieck |
15 |
: 0 |
|
|
|
KS Progres Garwolin |
- ZWAR Międzylesie |
12 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
30-05-2017 (18.30) czwartek |
K.S. Delta Warszawa PP |
- AON Rembertów |
9 |
: 5 |
(4:2) |
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- KS Progres Garwolin |
1 |
: 17 |
|
|
|
ZWAR Międzylesie |
- UKS GKS Osieck |
16 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
28-05-2017 (11.00) niedziela |
KS Progres Garwolin |
- K.S. Delta Warszawa PP |
16 |
: 3 |
(9:1) |
|
|
AON Rembertów |
- ZWAR Międzylesie |
8 |
: 4 |
|
|
|
UKS GKS Osieck |
- Nadstal Krzaki Czap. |
5 |
: 7 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
04-06-2017 (12.30) niedziela |
K.S. Delta Warszawa PP |
- UKS GKS Osieck |
8 |
: 1 |
(1:0) |
|
|
KS Progres Garwolin |
- AON Rembertów |
8 |
: 3 |
|
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- ZWAR Międzylesie |
8 |
: 7 |
|
|
|
|
Kolejka X |
10/11-06-2017 |
ZWAR Międzylesie |
- K.S. Delta Warszawa PP |
16 |
: 1 |
(9:0) |
|
|
AON Rembertów |
- Nadstal Krzaki Czap. |
6 |
: 2 |
|
|
|
UKS GKS Osieck |
- KS Progres Garwolin |
0 |
: 15 |
|
|
|
IV Okręgowa Liga Żaków |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
1. |
STF Champion |
24 |
10 |
8 |
0 |
2 |
72 |
: 46 |
26 |
|
2. |
SEMP Ursynów |
21 |
10 |
7 |
0 |
3 |
137 |
: 44 |
93 |
|
3. |
KS Ursus Warszawa |
21 |
10 |
7 |
0 |
3 |
101 |
: 49 |
52 |
|
4. |
SF Warszawa |
18 |
10 |
6 |
0 |
4 |
65 |
: 46 |
19 |
|
5. |
Nadstal Krzaki Czap. |
4 |
10 |
1 |
1 |
8 |
22 |
: 120 |
-98 |
|
6. |
K.S. Delta Warszawa PP |
1 |
10 |
0 |
1 |
9 |
24 |
: 116 |
-92 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Adamowski Maciej |
1 |
0 |
|
2. |
Borysiewicz Jakub |
2 |
0 |
|
3. |
Bronisz Wojciech |
2 |
1 |
|
4. |
Godlewski Leon |
0 |
1 |
|
5. |
Iwańczak Aleksy |
2 |
0 |
|
6. |
Kaczorowski Bartosz |
3 |
0 |
|
7. |
Kosiński Michał |
0 |
1 |
|
8. |
Piotrkowicz Kacper |
6 |
1 |
|
9. |
Popielski Antoni |
1 |
1 |
|
10. |
Przybylski Jeremi |
0 |
1 |
|
11. |
Sikora Kamil |
4 |
0 |
|
12. |
Zieliński B±bka Aleksander |
1 |
0 |
|
|
Kolejka I |
19-10-2016 (17.00) ¶roda |
SF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
13 |
: 3 |
(5:2) |
|
|
STF Champion |
- Nadstal Krzaki Czap. |
7 |
: 2 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- KS Ursus Warszawa |
14 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka II |
10-09-2016 (14.30) sobota |
K.S. Delta Warszawa PP |
- SEMP Ursynów |
0 |
: 26 |
(0:11) |
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
: 14 |
|
|
|
STF Champion |
- SF Warszawa |
5 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka III |
17-09-2016 (10.00) sobota |
KS Ursus Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
10 |
: 3 |
(4:2) |
|
|
SF Warszawa |
- Nadstal Krzaki Czap. |
6 |
: 0 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- STF Champion |
8 |
: 11 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
25-09-2016 (11.00) niedziela |
Nadstal Krzaki Czap. |
- K.S. Delta Warszawa PP |
6 |
: 5 |
(2:2) |
|
|
STF Champion |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
: 9 |
|
|
|
SF Warszawa |
- SEMP Ursynów |
4 |
: 9 |
|
|
|
|
Kolejka V |
11-10-2016 (18.30) wtorek |
K.S. Delta Warszawa PP |
- STF Champion |
1 |
: 10 |
(1:5) |
|
|
SEMP Ursynów |
- Nadstal Krzaki Czap. |
17 |
: 1 |
|
|
|
KS Ursus Warszawa |
- SF Warszawa |
8 |
: 2 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
08-10-2016 (10.00) sobota |
K.S. Delta Warszawa PP |
- SF Warszawa |
1 |
: 8 |
(0:5) |
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- STF Champion |
1 |
: 9 |
|
|
|
KS Ursus Warszawa |
- SEMP Ursynów |
6 |
: 8 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
15-10-2016 (13.00) sobota |
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa PP |
13 |
: 3 |
(5:3) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- Nadstal Krzaki Czap. |
15 |
: 2 |
|
|
|
SF Warszawa |
- STF Champion |
8 |
: 3 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
23-10-2016 (10.00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa PP |
- KS Ursus Warszawa |
1 |
: 17 |
(1:7) |
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- SF Warszawa |
3 |
: 11 |
|
|
|
STF Champion |
- SEMP Ursynów |
7 |
: 6 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
29-10-2016 (10.00) sobota |
K.S. Delta Warszawa PP |
- Nadstal Krzaki Czap. |
5 |
: 5 |
(2:4) |
|
|
KS Ursus Warszawa |
- STF Champion |
8 |
: 11 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- SF Warszawa |
5 |
: 6 |
|
|
|
|
Kolejka X |
05-11-2016 (10.00) sobota |
STF Champion |
- K.S. Delta Warszawa PP |
8 |
: 2 |
(4:0) |
|
|
Nadstal Krzaki Czap. |
- SEMP Ursynów |
1 |
: 31 |
|
|
|
SF Warszawa |
- KS Ursus Warszawa |
6 |
: 9 |
|
|
|
|
|
Trzeciakowski Krzysztof
Trener |
| |
|
|
Błachnio Filip |
21
|
|
|
|
Borysiewicz Jakub |
8
|
|
|
|
Bronisz Wojciech |
9 (I KPT)
|
|
|
|
Ciemior Mateusz |
6
|
|
|
|
Ochal Aleksander |
18
|
|
|
|
Przybylski Jeremi |
1
|
|
|
|
Sikora Kamil |
22
|
|
|
|
Urbankowski Bartosz |
17
|
|
|
|
Van-Der-Stam Maksymilian |
15
|
|
|
|
Zieliński B±bka Aleksander |
11
|
| | |
|
|
Powołania 2008 Praga Południe |
28-10-2016 |
2008 Praga Południe Mecz ligowy z: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie Zbiórka 9:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 29-10-2016 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zawodnicy: Bronisz Wojciech, Czechowski Franciszek, Kaczorowski Bartosz, Piotrkowicz Kacper, Popielski Antoni, Przybylski Jeremi, Sikora Kamil, ¦lęzak Oskar, Urbankowski Bartosz, Voloshyn Arsenij, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 Górny Mokotów |
25-10-2016 |
2009 Górny Mokotów Mecz ligowy z: Drukarz Warszawa Zbiórka 09:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 30-10-2016 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zawodnicy: Barysz Filip, Bojanowski Jan, Chomicki Wojciech, Gławnicki Fabian, Goł±b Kajetan, Kierepka Wiktor, Lah Julian, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Stankiewicz Bartłomiej, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Mecz ligowy z Ursusem Warszawa |
23-10-2016 |
Rozegrali¶my dzi¶ kolejne spotkanie ligowe. Go¶cili¶my na naszym obiektach Ursus Warszawa. Niestety, z różnych względów zagrali¶my bez zawodnika rezerwowego. Mimo to, dzielnie stawili¶my czoła licznemu przeciwnikowi. Dopóki były siły bronili¶my się ambitnie i próbowali¶my stwarzać swoje okazję. Niestety brak zmian okazał się dla nas zabójczy. Po raz kolejny okazało się, że niektórzy nie podchodz± poważnie do meczu, nawet nie informuj±c o swojej nieobecno¶ci. Taka sytuacja nie może mieć miejsca. Jest to brak szacunku dla kolegów i klubu. Mecz jest wyróżnieniem i je¶li kto¶ nie ma ochoty w nim uczestniczyć wystarczy powiadomić o tym, a nie zabierać miejsce innym chłopcom. RM
K.S. Delta Warszawa - Ursus Warszawa 1:17 (1:7)
Skład: ¦lęzak O. - Popielski A., Voloshyn A. - Sikora K., Klimek K., Urbankowski B. - Przepiórkiewicz J.
Bramki: 26' Sikora K.
|
|
|
Powołania 2008 Praga Południe |
21-10-2016 |
2008 Praga Południe Mecz ligowy z: Ursus Warszawa Zbiórka 9:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 23-10-2016 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zawodnicy: Adamowski Maciej, Bronisz Wojciech, Czechowski Franciszek, Klimek Jakub, Popielski Antoni, Przepiórkiewicz Jan, Sikora Kamil, ¦lęzak Oskar, Urbankowski Bartosz, Voloshyn Arsenij
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2008 |
21-10-2016 |
2008 Mecz ligowy z: FFA Warszawa Zbiórka 09:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 22-10-2016 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Marymoncka 42
Zawodnicy: Borysiewicz Jakub, Faber Gaweł, Falkiewicz Hubert, Godlewski Leon, Łatka Maciej, Palicki Wojciech, Pichliński Sebastian, Tarczyński Kacper, Thomas Dominik, Zmorzyński Julian
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 Górny Mokotów |
20-10-2016 |
2009 Górny Mokotów Mecz ligowy z: RKS Okęcie Warszawa Zbiórka 12:30 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 22-10-2016 (sobota) 13:30, Warszawa, ul. Radarowa 1
Zawodnicy: Barysz Filip, Filipiak Maciej, Gławnicki Fabian, Goł±b Kajetan, Kierepka Wiktor, Krupa Filip, Lah Julian, Mierzwa Franciszek, Probosz Wojciech, Stankiewicz Bartłomiej, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 |
20-10-2016 |
2009 Mecz ligowy z: AP Żyrardów Zbiórka 11:30 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 23-10-2016 (niedziela) 12:30, Warszawa, ul. Syta 123
Zawodnicy: Bojanowski Jan, Ciempiel Victor, Łapiński Jan, Owczarek Ignacy, Piotrkowicz Kacper, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Mecz ligowy z SF Warszawa |
19-10-2016 |
W dniu wczorajszym rozegrali¶my zaległe spotkanie z ekip± SF Wilanów. Podeszli¶my do zawodów skoncentrowani i z duż± ambicj±. Niestety przeciwnik okazał się na dzień dzisiejszy lepszy. Mimo, że przegrali¶my wysoko, na boisku nie było widać, aż takiej przewagi rywala. Mieli¶my swoje sytuacje, ale czasem zabrakło zimnej krwi w ich wykończeniu. Jest to dla nas kolejne cenne do¶wiadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszło¶ci. Teraz my¶limy już o kolejnym meczu ligowym, który czeka nas w weekend. RM
SF Wilanów - K.S. Delta Warszawa 13:3 (5:2)
Skład: Falkiewicz H. - Godlewski L., Popielski A. - Łatka M., Voloshyn A., Czechowski F. - Piotrkowicz K.
Wchodz±cy: Bronisz W., Przybylski J., Iwańczak A.
Bramki: 14' Piotrkowicz K., 17' Bronisz W. - Piotrkowicz K., 35' Piotrkowicz K.
|
|
|
Powołania 2008 Praga Południe |
18-10-2016 |
2008 Praga Południe Mecz ligowy z: SF Warszawa Zbiórka 16:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 19-10-2016 (¦roda) 17:00, Warszawa, ul. Sobieskiego 68
Zawodnicy: Borysiewicz Jakub, Bronisz Wojciech, Czechowski Franciszek, Falkiewicz Hubert, Godlewski Leon, Iwańczak Aleksy, Łatka Maciej, Piotrkowicz Kacper, Popielski Antoni, Przybylski Jeremi, Urbankowski Bartosz, Voloshyn Arsenij, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2009 Górny Mokotów |
17-10-2016 |
2009 Górny Mokotów Mecz ligowy z: Be a Star FA Warszawa Zbiórka 17:15 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem) 20-10-2016 (czwartek) 18:15, Warszawa, ul. Pabla Picassa 1
Zawodnicy: Ciempiel Victor, Kaczorek Mateusz, Łapiński Jan, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-B±bka Aleksander
Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|