17

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]   >>>

Aktualizacja danych kontaktowych 05-09-2016

Wiele osób raz na jakiś czas zmienia numery swoich telefonów czy adresy mailowe. Aby nie zaistniała sytuacja, że ktoś z klubu musi się pilnie skontaktować z którymś z rodziców i nie ma takiej możliwości prosimy o uaktualnienie kontaktów. Chodzi nam o telefony i adresy mailowe w deklaracjach zawodników a nie u trenerów. Zapraszamy zatem rodziców podczas treningów do sprawdzenia danych i ich ewentualnej korekty. Nowe numery i adresy można przesłać też na klubowy adres mailowy lub załatwić to telefonicznie. Od tego roku sprawa nabiera nowego wymiaru gdyż kończymy uruchamianie automatycznego systemu powiadomień o stanie badań i płatnościach. System ten będzie oparty o aktualne adresy mailowe rodziców stąd konieczne będą aktualizacje danych w przypadku zmian.

Mecz ligowy z UKS Iwiczna 04-09-2016

W niedzielny poranek przyszło się nam zmierzyć z drużyną UKS Iwiczna. Był to nasz pierwszy mecz inaugurujący rundę jesienną po zakończonych wakacjach. Zmotywowani po rozmowie w szatani wyszliśmy na pierwszą kwartę, która była bardzo wyrównana i dawała nadzieję na dobry wynik. Dobrze się broniliśmy, próbowaliśmy konstruować akcje ofensywne, jednak każda odsłona meczu i każdka kolejna bramka podcinała nam skrzydła. Przegrywaliśmy dużo pojedynków „1 na 1”, brakowało konsekwencji i spokoju, gdy byliśmy w posiadaniu piłki. Na przeciętnym poziomie wyglądała współpraca między naszymi zawodnikami. To wszystko spowodowało, że daliśmy się zepchnąć przeciwnikowi pod naszą bramkę, który nie zawahał się tego wykorzystać. Lecz dla nas to jest kolejna nauka i na pewno wyciągniemy z niej konstruktywne wnioski. Nie poddajemy się, będziemy ciężko trenować na lepsze wyniki.  Dziękuję chłopcy za walkę!!! MK

UKS Iwiczna - K.S. Delta Warszawa 6:0 (4:0)

Skład: Wroniszewski J., Wieteska J., Datczuk M., Woźniak A., Świdziński F., Mackiewicz M., Białas A.

Wchodzący: Gawerecki K., Gawryluk A., Kosiński Sz., Trzeciak F.

Powołania 2006 czerwoni Górny Mokotów 02-09-2016
2006 czerwoni Górny Mokotów
Mecz ligowy z: UKS Iwiczna
Zbiórka 09:00 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
04-09-2016 (niedziela) 10:00, Lesznowola, ul. Szkolna 6

Zawodnicy: Białas Antoni, Datczuk Mikołaj, Filipowicz Ignacy, Gawryluk Aleksander, Kosiński Szymon, Mackiewicz Mikołaj, Świdziński Filip, Trzeciak Franciszek, Wieteska Jakub, Woźniak Alex, Wroniszewski Jan, Zimoląg Maciej

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Składki 01-09-2016

Zajęcia nowego sezonu wystartowały, przypominamy o składkach wrześniowych i następnych, które płacimy na takich samych zasadach jak w całym zeszły sezonie. Ze względu na płynność bardzo prosimy o terminowe ich wpłacanie, z góry dziękujemy.

Hołd bohaterom Powstania Warszawskiego! 29-08-2016

Zapraszamy wszystkich zawodników i trenerów na oddanie wspólnego hołdu bohaterom Powstania Warszawskiego. W tym roku dodatkowo podkreślamy rolę warszawski dzieci roku 1944, które na równi z dorosłymi walczyły z niemieckim okupantem. Stąd nasze specjalne koszulki to symbolizujące.

Spotykamy się w piątek 02-09-2016 o godzinie 19:30 (z wyłączeniem grup, które nie mogą dojechać ze względu na trening) w specjalnych pamiątkowych koszulkach (lub innych klubowych)  nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Wszyscy zrobimy na ziemi znak Polski Walczącej i w ten sposób pokażemy, że nie zapomnieliśmy!

Bobrowski Mateusz 20-08-2016
Dziś urodziny obchodzi Bobrowski Mateusz

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Terminy obozów 2017 19-08-2016

Zawsze staramy się działać z dużym wyprzedzeniem i podawać terminy zajęć i obozów tak aby rodzice mogli bez problemów planować czas i zajęcia naszym zawodnikom. Na stronie w zakładce „Obozy” zamieściliśmy już szczegóły dotyczące obozów które odbędą się latem 2017 w Niechorzu nad morzem. Od kilku miesięcy są podane też terminy wyjazdów zimowych do Sobolewa. Prosimy rodziców o taką organizację czasu poza klubowego aby wszyscy mogli bez problemów uczestniczyć w obozach.

Majewski Krystian 15-08-2016
Dziś urodziny obchodzi Majewski Krystian

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Sparing z Olympic Wrocław 14-08-2016

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni mecz kontrolny na obozie w Niechorzu. Pierwsza kwarta zaczęła się od naszych ataków, my byliśmy stroną przeważającą, stwarzaliśmy sobie w niej więcej sytuacji podbramkowych. Niestety w naszym zespole zawodziła skuteczność. W drugiej i trzeciej kwarcie, będąc zespołem w większym posiadaniu piłki, tracimy cztery bramki. Gole dla zespołu Olympicu padają po stałych fragmentach gry oraz po kontrach. W czwartej części gry zdobywamy trzy trafienia. Po podaniu od Adama, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Mateusz Bobrowski. Mateusz po przyjęciu piłki oddał strzał wewnętrzną częścią stopy, po którym piłka trafiła do bramki obok prawego słupka. Chwilę później uderzeniem w same okienko popisał się Mikołaj Mackiewicz. W ostatniej minucie meczu drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył jeszcze Mateusz Bobrowski. Zespół wyciągnął wnioski z ostatniego meczu, staraliśmy się grać mądrze i spokojnie. Dobrze się ustawialiśmy. Realizowaliśmy założenia defensywne dotyczące przesuwania się oraz zawężania gry. Dziś możemy być zadowoleni z gry naszych diabełków. JK i MK

K.S. Delta Warszawa – Olympic Wrocław 3:6 (0:2)

Skład: Gawarecki K., Łuciuk A., Mackiewicz M., Szymańczyk J., Białas A., Gawryluk A., Bobrowski M., Borkowski P., Datczuk M., Jarosiewicz O., Jerke M., Majewski K., Rusek D., Sałata J., Wiśniewski F., Woźniak A.

Bramki: 57’ Bobrowski M – Łuciuk A., 59’ Mackiewicz M., 60’ Bobrowski M - Łuciuk A.

Sparing z UKS Gol Brodnica 13-08-2016

Dzisiejszego przedpołudnia przyszło nam zagrać mecz sparingowy z zespołem z Brodnicy. Był to nasz przedostatni mecz kontrolny naszej drużyny na obozie w Niechorzu. Już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę, ale szybko udało nam się doprowadzić do remisu. Na rajd prawą stroną zadecydował się Maciej Lubelski. Po minięciu przeciwnika nasz prawoskrzydłowy oddał strzał z dystansu w kierunku bramki. Uderzenie to znalazło drogę do siatki przeciwnika. Parę minut później po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska nasz zawodnik jest zbyt daleko od przeciwnika, który po przyjęciu oddaje strzał na bramkę strzeżoną przez Kacpra. Na nieszczęście dla naszych diabełków strzał ten znalazł drogę do siatki naszej bramki. W 10 min Maciek Lubelski ponownie strzela gola. Trafienie to bliźniaczo przypomina jego bramkę z początku kwarty. Pierwsza kwarta kończy się wynikiem 2:4. W drugiej żaden z zespołów nie zdobył gola i po gwizdku oznaczającym koniec tej części meczu na boisku nadal utrzymywał się rezultat dwa do czterech. O wyniku w dalszej części zawodów zadecydowały proste błędy w obronie takie jak: brak powrotów za zawodnikami, za późny doskok do przeciwnika będącego przy piłce przed naszym polem karnym, gra na „raz”. Jeśli chodzi o realizację założeń przedmeczowych, bo te są najważniejsze, to po raz kolejny możemy być zadowoleni z charakteru naszej drużyny i walki do ostatniego gwizdka. Musimy zaś pracować nad spokojną grą, celnością i siłą naszych podań. JK i MK

K.S. Delta Warszawa – UKS Gol Brodnica 3:8 (2:4)

Skład: Gawarecki K., Lubelski M., Łuciuk A., Mackiewicz M., Szymańczyk J., Białas A., Gawryluk A., Bobrowski M., Borkowski P., Datczuk M., Jarosiewicz O., Jerke M.,  Majewski K., Rusek D., Sałata J., Wiśniewski F.

Bramki: 2’ Lubelski M. – Szymańczyk J., 9’ Lubelski M., 56’ Łuciuk A.