Powołania 2005 19-05-2017
2005
Mecz ligowy z: KS Ursus
21-05-2017 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3
Zbiórka 8:45, Warszawa, ul. Sosnkowskiego 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Bandurski Jakub, Czapliński Jakub, Gawarecki Kacper, Kamiński Wojciech, Łuciuk Adam, Mackiewicz Mikołaj, Rzepecki Michał, Szymańczyk Julian, Ślażyński Andrzej, Wieteska Jakub, Woźniak Alex, Wróbel Jakub

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z UKS Białe Wilki 13-05-2017

Dzisiejszego sobotniego poranka, rozegraliśmy pierwsze spotkanie w ramach meczy rewanżowych rundy wiosennej. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna UKS Białe Wilki. Jak zwykle przed pierwszym gwizdkiem sędziego, w szatni nakreśliliśmy sobie pewne założenia, których realizacja miała być kluczowa do osiągnięcia korzystnego wyniku. W spotkanie weszliśmy bardzo dobrze, byliśmy skoncentrowani oraz odpowiednio pobudzeni. Od pierwszych minut realizowaliśmy to, o czym sobie mówiliśmy, zarówno w ofensywie i defensywie a także w fazie przejściowej. Efektem naszej pracy była bramka otwierająca wynik spotkania. Po ładnym prostopadłym podaniu od Wojciecha Kamińskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Maciej Lubelski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Chwilę później tracimy gola, niestety z powodu chwilowej braku realizacji naszych założeń. W pierwszej połowie padają jeszcze trzy bramki. Najpierw dwa gole zdobywa drużyna „Wilków”, a później jedną bramkę zdobywamy my, po dobrej finalizacji Michała Jerke.  Pierwsze trzydzieści minut wygląda dobrze w naszym wykonaniu. Zespół przyjezdnych nie stwarza sobie zbyt wielu sytuacji dzięki pewnej grze w defensywie diabełków, i w wyniku naszej dobrej gry zdecydowanie nie przypomina lidera, którego widzieliśmy chociażby w pierwszym spotkaniu. Druga odsłona meczu, zaczyna się tak jak końcówka pierwszej w wykonaniu naszej drużyny, czyli od przewagi naszego zespołu. Udaje nam się dochodzić pod pole karne rywala, lecz brakuje nam ostatniego podania. Czujemy, że kontrolujemy spotkanie, a bramka na remis „wisi” w powietrzu. Niestety w tym momencie to przekonanie nas zgubiło. Przeciwnik zdobył gola, a my w tej sytuacji powinniśmy spisać się lepiej. Następne dwie minuty, to strata dwóch kolejnych bramek. Przy jednym z goli zabrakło nam realizacji naszych założeń. Koniec końców, walczymy dalej aż do ostatniej minuty meczu, i w dalszej części spotkania często udaję nam się zamknąć przeciwnika na jego połowie. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie pada. Dzisiaj naszemu zespołowi należą się pochwały. Przez długi czas graliśmy jak równy z równy z liderem, wykazywaliśmy się również przez większość czasu dobrą realizacją naszych założeń. Popełniliśmy w tym spotkaniu, kilka błędów, które kosztowały nas zwycięstwo lub remis w tym meczu, lecz dzisiaj zanotowaliśmy duży postęp w kwestii mentalnej, organizacji gry, oraz realizacji założeń! JK

K.S. Delta Warszawa – UKS Białe Wilki 2:6 (2:3)

Skład: Gawarecki K. – Sidelnik J., Adamowski F., Duk K. – Ślażyński A., Kasprzykowski K., Kamiński W., Wróbel J. – Lubelski M.

Wchodzący: Bandurski J., Czapliński J., Jerke M., Mackiewicz M., Woźniak A.

Bramki: 7' Lubelski M. - Kamiński W., 29’ Jerke M. - Wróbel J.

Powołania 2005 12-05-2017
2005
Mecz ligowy z: UKS Białe Wilki Warszawa
13-05-2017 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 8:45, Warszawa, ul Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Bandurski Jakub, Czapliński Jakub, Duk Kacper, Gawarecki Kacper, Jerke Michał, Kamiński Wojciech, Kasprzykowski Kacper, Łuciuk Adam, Mackiewicz Mikołaj, Sidelnik Jan, Ślażyński Andrzej, Woźniak Alex, Wróbel Jakub

Obozy letnie! 08-05-2017

Za nami termin wpłat zadatków na letnie obozy. Niestety z uwagi na długi weekend wielu osobom umknęła data końcowa. Ponieważ w tym roku jest dużo chętnych i musimy praktycznie co do osoby opłacić wcześniej pobyt chłopców. Ustalamy zatem nieprzekraczalny termin wpłat na 15-05-2017 (poniedziałek). Osoby, które do tego terminu nie dokonają opłaty nie będą mogły pojechać na obóz. Przepraszamy jednak nie od nas jest to zależne tylko od ośrodka gdzie będziemy zakwaterowani.

Mecz ligowy z Warszawską AP 06-05-2017

Dzisiejszego poranka w ramach piątej kolejki przyszło nam rozegrać mecz z Warszawska Akademią Piłkarską. Na zawody wyszliśmy po odprawie, na której otrzymaliśmy dokładne wskazówki, co do gry rywala, oraz w związku z tym, co do rozwiązań które musimy stosować aby wygrać to spotkanie. Niestety pierwsze 12 minut gry nie zwiastowało, że zawodnicy cokolwiek zapamiętali z tego, co sobie mówiliśmy przed meczem. Nie realizowaliśmy założeń defensywnych, czego właśnie efektem była stracona bramka, oraz po części ofensywnych, czego efektem była indolencja w środku pola. Po początkowych słabych minutach zespół wrócił na odpowiednie tory i zaczął rozkręcać się z minuty na minutę. Zaczęliśmy grać tak jak sobie powiedzieliśmy, czego efektem była dobra gra w obronie na własnej oraz na połowie rywala. Również w ofensywie zaczęliśmy realizować nasze założenia, konsekwencją, czego zaczęliśmy sobie stwarzać sytuację bramkowe. Ostatecznie sama końcówka pierwszej połowy to już nasza dominacja. Na drugą połowę wychodzimy z wiarą w siebie oraz nasze założenia. Nie pozwalamy w niej na zbyt wiele przeciwnikowi, choć jedna akcja, po której przeciwnik stwarza sobie groźną sytuację, to kopia tej, po której pada bramka. (o takich zagrożeniach była właśnie mowa na odprawie!) W ofensywie stwarzamy sobie dużo okazji, i większość z nich wykorzystujemy. Pewnie i zasłużenie wygrywamy wysoką różnicą bramek. Po za pierwszymi minutami meczu realizujemy prawie wszystkie nasze założenia. Brawo drużyna! Przestrzegam jednak, że bezwzględnie musimy pamiętać o wypełnianiu naszych wytycznych już od pierwszej minuty. W meczu z lepszymi drużynami, złe wejście w mecz charakteryzujące się brakiem realizacji założeń może mieć nie fatalne konsekwencje, o czym przekonała się już nie jedna drużyna. JK

K.S. Delta Warszawa – Warszawska AP 8:1 (2:1)

Skład: Gawarecki K. – Czapliński J., Adamowski F., Sidelnik J. – Łuciuk A., Ślażyński A., Wróbel J., Krzeczunowicz A. – Lubelski M.

Wchodzący: Bandurski J., Mańk K., Mackiewicz M., Rzepecki M., Woźniak A.

Bramki: 10' Lubelski M. – Krzeczunowicz A., 26’ Łuciuk A. – Krzeczunowicz A., 43’ Mackiewicz M. – Łuciuk A., 44’ Rzepecki M., 51’ Woźniak A. – Łuciuk A., 53’ Mackiewicz M. – Łuciuk A., 54’ Krzeczunowicz A., 59’ Mackiewicz M – Łuciuk A.

Powołania 2005 04-05-2017
2005
Mecz ligowy z: Warszawska AP
06-05-2017 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 8:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Bandurski Jakub, Czapliński Jakub, Gawarecki Kacper, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Łuciuk Adam, Mackiewicz Mikołaj, Mańk Krzysztof, Rzepecki Michał, Sidelnik Jan, Szymańczyk Julian, Ślażyński Andrzej, Wieteska Jakub, Woźniak Alex, Wróbel Jakub

Liga Typerów 03-05-2017

Wznawiamy naszą zabawę Ligi Typerów i zapraszamy do typowania. Zostało mało czasu gdyż tylko do soboty rano. Życzymy dobrego nosa do wyników.

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-05-2017

Za nami kwiecień podczas którego skupiliśmy się głównie na doskonaleniu gry w fazie ataku. Pracowaliśmy nad otwarciem gry, rozwinięciem oraz poprawną finalizacją. W mniejszym stopniu koncentrowaliśmy się również nad poprawą pewnych elementów gry w innych fazach. Nasze treningi cechowała atmosfera pracy, oraz zaangażowanie. Niektóre osoby muszą jeszcze poprawić koncentrację podczas ćwiczeń, tak, aby realizować w 100% powierzone im zadania. Cieszyć może większa ilość godzin poświęcona przez znaczną część zawodników, pracy własnej poza treningami. Efekty treningu w swoim zakresie objawiają się poprawą wyników w cotygodniowych testach żonglerki. Jednak jak zwykle w kontekście pracy własnej trzeba napomknąć, że zawodnicy mają tutaj duże rezerwy. Aby wejść na wyższy poziom piłkarski wkrótce przyjdzie nam je wykorzystywać w większym stopniu.

W minionym miesiącu rozegraliśmy trzy spotkania ligowe. Oceniając te gry pod kątem realizacji założeń przedmeczowych, w zespole dostrzec można progres. Musimy jednak pamiętać, aby dawać z siebie 100% w każdym meczu właśnie w kontekście wypełniania wytycznych. Ich spełnianie pokazuje trenerowi, że drużyna opanowała pewne treści treningowe, oraz pomaga wygrywać dane spotkanie. Aby realizacja tychże zadań przebiegała pomyślnie, w każdym meczu naszą grę musi cechować przede wszystkim mądrość, „chłodna głowa”, sprawna ocena sytuacji boiskowych oraz niesamowita motywacja.

Przed maj, w którym to do naszego zespołu dołącza kolejnych dwóch zawodników. Nasze szeregi na stałe wzmocni Mikołaj Kościkiewicz, oraz Mateusz Dudek. Cieszymy się, że nasze grono się powiększa z miesiąca na miesiąc. Kolejni ludzie obdarzają zaufaniem naszą pracę. Większa ilość osób w składzie, wpływa pozytywnie na rywalizację o miejsce w drużynie. Ta zaś przekłada się na jeszcze większą pracę zawodników na treningach oraz po za nimi. JK

Wróbel Jakub 1 3 3 3 - 2 3 3

Podany ranking testowy i zajęte w nim przez poszczególnych zawodników miejsca nie oznaczają nic więcej poza tym, że dany test w danej grupie zawodnicy ukończyli w takiej a nie innej kolejności. Służyć ma to motywacji chłopców i spowodowania poprzez to większego przykładania się do wykonania testu. Różnice w rozwoju biologicznym mogą powodować, że chłopcy choć urodzeni w jednym roku mogą biologicznie być rozwinięci w różnym stopniu.  Różnice te mogą dochodzić nawet do 3 lat. Pamiętać też należy, że parametry motoryczne nie są jedynymi elementami do określenia poziomu sportowego w piłce nożnej. Praca własna, frekwencja na zajęciach, sumienne wykonywanie zadań stawianych przez trenera oraz oczywiście rzetelne wykonywanie testów jest elementem, który wpływa na poprawę wyników.

1% z podatków! 26-04-2017

Zostało już kilka dni na złożenie deklaracji PIT za 2016 rok. Mamy nadzieję, że ci co złożyli pamiętali o tym aby przeznaczyć swój 1% z podatku na cele społeczne. Mamy nadzieję, że miejscem gdzie ulokowaliście Państwo ten 1% jest nasz klub. Do tych z Państwa, którzy składać będą PIT-y do końca tygodnia apelujemy również o ten gest.

Forma 1% darowizn jest bardzo prosta i nie wiążąca się w żaden sposób z jakimkolwiek kosztem czy ryzykiem dla darczyńcy. Wystarczy na deklaracji podatkowej w odpowiedniej rubryce zaznaczyć chęć przeznaczenia 1% ze swoich podatków na organizację OPP i podać jej numer KRS. W takiej sytuacji 1% podatków zamiast do Urzędu Skarbowego wpłynie do danej organizacji. Dokonując takiej czynności jesteśmy anonimowi, nikt postronny nie może dowiedzieć się jakie płacimy podatki ani kto przekazał środki. Darowizny może dokonać osoba prywatna i każda firma.

Mamy nadzieję, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Mamy nadzieję, że nasz numer KRS 0000111565 będzie na Państwa deklaracjach.

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc okazaną naszym chłopcom. Każda złotówka idzie na ich rozwój i rozwijanie ich pasji.