3

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]   >>>

Sobolew (Piłkarski Obóz Szkoleniowy) 02-02-2017

Zbiórka dla chłopców wyjeżdżających 17-02-2017 (piątek) ul. Jeziorna 2, godzina 13.30

UWAGA ! Jedziemy jak na mecz ligowy czyli wszyscy w strojach klubowych (nie treningowych)!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na halę (getry, spodenki, koszulki, bluzę treningową, spodnie treningowe, buty na halę, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluzę treningową, spodnie treningowe, ortalion, czapkę, rękawiczki, odzież termiczną, buty do biegania, korki, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, ortalion, dres reprezentacyjny, koszulki wyjściowe i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania (przede wszystkim ciepła kurtka, czapka, rękawiczki)
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Kąpielówki i czepek na basen
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo gdyż czytamy na obozie
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody na treningi

Planowany powrót 26-02-2017 (niedziela) ul. Jeziorną 2, około godziny 16.00

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-02-2017

Za nami miesiąc styczeń, a więc czas na pierwsze podsumowanie w tym roku. Podsumowanie chciałbym zacząć od treningów. W minionym miesiącu pracowaliśmy nad doskonaleniem gry w ofensywie. Doskonaliliśmy naukę wychodzenia z pod pressingu, poznawaliśmy i uczyliśmy się różnych rodzajów otwarcia gry oraz następującego po nich budowania gry, skupiliśmy się również na nauce taktycznych działań indywidualnych przed przyjęciem oraz w momencie przyjęcia piłki. Na treningach poświęcaliśmy również czas poprawie naszej percepcji, a co za tym idzie przewidywania boiskowych zdarzeń. Podczas treningów panuje dobra atmosfera. Zawodnicy z radością przychodzą na trening. Jednak do perfekcji w tym względzie jeszcze nadal nam brakuje. Czasami zdarzają nam się zbyt duże chwile rozluźnienia lub braku koncentracji. Musimy pamiętać, że podczas meczy nie ma miejsca na takowe. Eliminujmy już złe nawyki podczas treningów, żeby później podczas gier zbierać tego owoce. To, czego się nauczyliśmy staramy się przełożyć na mecz. To już po części nam wychodzi, czego efektem były chociażby dobre momenty otwarcia gry podczas meczu z OKS Start Otwock, oraz wykonywanie innych elementów ćwiczonych na treningach przez zawodników. Drugie spotkanie to także znaczna poprawa naszej gry w elementach, na które kładliśmy mniejszy nacisk podczas treningów, co również bardzo cieszy. Przed nami miesiąc luty i obóz! JK

Kamiński Wojciech 01-02-2017
Dziś urodziny obchodzi Kamiński Wojciech

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Zimowe obozy 2017 31-01-2017

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące zimowych obozów w Sobolewie. Wpłat dokonujemy na konto, na które wpłacane są składki, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek „Obóz Sobolew”. Przypominamy, że obóz dotyczy wszystkich zawodników klubu niezależnie od miejsca treningu.

UWAGA! Do dnia wyjazdu muszą zostać dokonane i zarejstrowane wszelkie wpłaty, oraz wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne badania lekarskie. W przypadku jeżeli dziecko musi miec podawane leki przez Panią pielęgniarkę to rodzice muszą dostarczyć zaświadczenie lekarskie z określeniem leku i sposobu jego dawkowania.

Roczniki 200720082009, 2010 i młodsi, pobyt od 11-02-2017 do 17-02-2017
Zadatek do 30-11-2016 (400,00), zapłata końcowa do 31-01-2017 (500,00)

Roczniki 2002200320042005, 2006 pobyt od 17-02-2017 do 26-02-2017
Zadatek do 30-11-2016 (400,00), zapłata końcowa do 31-01-2017 (800,00)

Sparing z OKS Start Otwock 28-01-2017

Za nami kolejny mecz kontrolny. Dzisiejszego dnia zmierzyliśmy się z drużyną OKS Start Otwock. W pierwszej połowie spotkania, pokazujemy się z dobrej strony, jesteśmy drużyną, która gra wysoko na połowie rywala. Udaje nam się odbierać piłki w strefie obrony i pomocy przeciwnika. Stwarzamy sobie w niej kilka sytuacji, lecz na drodze do siatki, stoi dobrze dysponowany bramkarz OKS-u lub wykazujemy się nieskutecznością. W tej części gry przeciwnik właściwie nam nie zagraża. Niestety w wyniku ataku szybkiego drużyny przeciwnej w sytuacji sam na sam znajduję się przeciwnik. Tę okazję udaję mu się zamienić na bramkę. Mimo niekorzystnego wyniku, z pierwszej połowy możemy być zadowoleni. Udaję nam się realizować wszystkie założenia dotyczące defensywy, (przesuwanie się linii obrony, gra wysokim pressingiem, krycie w strefie mocnej i słabej) jak i część założeń ofensywnych (otwarcie gry z wykorzystaniem środkowych pomocników). Druga połowa była bardziej wyrównana. Gra toczyła się głównie w okolicach strefy pomocy. Na dwadzieścia minut przed zakończeniem meczu, przeciwnik zdobywa kolejną bramkę, a parę minut później kolejną. Cieszyć może fakt, że nie poddaliśmy się w tym momencie i nadal dążyliśmy do strzelenia goli w tym meczu. W końcu nam się to udało. Najpierw po wysokim pressingu piłkę bramkarzowi odbiera Michał. Po odbiorze kieruję ją do pustej bramki. Chwile później również po naszym wysokim pressingu gubi się bramkarz przeciwnika i przegrywamy już tylko jedną bramką. Podsumowując spotkanie, można być zadowolonym z realizacji założeń dotyczących defensywy. Cieszy również stopień realizacji założeń ofensywnych, jednak w tym względzie musimy się poprawić zwłaszcza, jeśli chodzi o podstawy takie jak rozszerzanie gry. Na koniec chciałbym podkreślić zaangażowanie całej grupy w mecz i niesłabnącą z żadną minutą wolę walki oraz ducha drużyny. JK

OKS Start Otwock - K.S. Delta Warszawa  3:2 (1:0)

Skład: Wiśniewski F. – Sidelnik J., Adamowski F., Gawryluk A. – Szymańczyk J., Ślażyński A., Kościkiewicz M., Rzepecki M. – Sergiel A.

Zawodnicy wchodzący: Świdziński F., Zimoląg M.

Bramki: 50' Rzepecki M, bramka samobójcza 60’

Powołania 2005 24-01-2017
2005
Sparing z: OKS Otwock
Zbiórka 16:15 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
28-01-2017 (sobota) 17:30, Otwock, ul. Sportowa 1

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Czapliński Jakub, Datczuk Mikołaj, Gawryluk Aleksander, Kamiński Wojciech, Koczwara Franciszek, Kościkiewicz Mikołaj, Łuciuk Adam, Mackiewicz Mikołaj, Rzepecki Michał, Sergiel Aleksander, Sidelnik Jan, Szymańczyk Julian, Ślażyński Andrzej, Wiśniewski Filip, Wróbel Jakub

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Zgoda FC 23-01-2017

Wielokrotnie otrzymujemy od Państwa pytania, jakie jest odpowiednie obuwie piłkarskie dla zawodników oraz w jakim miejscu takie buty i akcesoria piłkarskie (ochraniacze, rękawice bramkarskie) można zakupić. Aby wyjść naprzeciw sytuacji, postanowiliśmy zaproponować Państwu dogodne rozwiązanie. Finalnie jako cała akademia rozpoczęliśmy współrpacę ze sklepem Zgoda FC, która miejmy nadzieję zaowocuje wieloma fajnymi projektami. Zgoda FC to stacjonarny sklep piłkarski znajdujący się w Warszawie przy ulicy Zgoda 12. Jako profesjonaliści staramy się proponować zawodowe rozwiązania, stąd współpraca właśnie z tym miejscem. Podczas wizyty w sklepie, otrzymacie Państwo fachową pomoc w kwestii doboru obuwia czy innych akcesoriów piłkarskich. Dodatkowo każdy zawodnik naszego klubu, na hasło "Delta Warszawa"  otrzyma specjalny rabat na zakupy (oferta dotyczy tylko zakupów w sklepie stacjonarnym). Polecamy!!

Sparing z Academy Real FT 15-01-2017

Za nami pierwsze spotkanie kontrolne w tym sezonie. Rozegraliśmy je w iście zimowej aurze na boisku mieszczącym się przy Ul. Kawęczyńskiej. Pierwsze 10 minut spotkania to okres wyrównanej gry z obydwu stron. Po tym okresie w wyniku naszego karygodnego błędu w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znajduję się zawodnik gospodarzy. Takiego prezentu gracz przeciwnika nie marnuje.  W dalszej części pierwszej połowy gra głównie toczy się na naszej połowie lub w okolicach koła środkowego. Z trudnością przychodzi nam wznowienie od bramki, zarówno wydłużenie gry jak i krótkie rozegranie, oraz współpraca między zawodnikami poszczególnych formacji. Przeciwnik strzela nam kolejne dwie bramki, które niestety nie powinny wpaść. W samej końcówce pierwszej połowy tracimy jeszcze czwartą bramkę. Ciężko jest nam zrealizować nasze założenia ofensywne gdyż nie jesteśmy nawet przy piłce. Próbujemy realizować założenia dotyczące defensywy, które po części wychodzą. Zapominamy jednak o podstawach, które już dawno powinniśmy mieć opanowane, przez co przeciwnicy za łatwo przedostają się na naszą połowę. Po korektach personalnych w składzie, oraz krótkim omówieniu naszych błędów wychodzimy zdeterminowani na drugą połowę. Ta wyglądała w naszym wykonaniu lepiej. Tracimy w niej dwie bramki, jedną zaś udaję nam się zdobyć. W defensywie lepiej funkcjonuje nasze przesuwanie się za piłką. W tej części gry gola dla nas zdobył Andrzej, który doszedł do sytuacji sam na sam po uprzednim podaniu z prawego skrzydła od Wojtka. Przy bramce bardzo dobrze zaatakowaliśmy przeciwnika wysokim pressingiem. Podsumowując przed naszym niedoświadczonym zespołem jeszcze dużo pracy. Część z nas musi opanować podstawy z zakresu taktyki, których nam brakuje. Jestem przekonany, że szybko wyrównamy te różnice, i wkrótce będziemy prezentować się dużo lepiej. JK

Academy Real FT - K.S. Delta Warszawa  6:1 (4:0)

Skład: Gawarecki K. – Kamiński W., Adamowski F., Sidelnik J. – Kościkiewicz M., Wróbel J., Ślażyński A., Sulowski A. – Szymańczyk J.

Zawodnicy wchodzący: Czapliński J., Gawryluk A., Sergiel A.

Bramki: 47' Ślażyński A – Kamiński W.

Powołania 2005 12-01-2017
2005
Sparing z: Academy Real Football Team
15-01-2017 (niedziela) 14:00, Warszawa, ul. Kaweczynska 44

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Czapliński Jakub, Gawarecki Kacper, Gawryluk Aleksander, Kamiński Wojciech, Kościkiewicz Mikołaj, Mańk Krzysztof, Sergiel Aleksander, Sidelnik Jan, Sulowski Antoni, Szymańczyk Julian, Ślażyński Andrzej, Wiśniewski Filip, Wróbel Jakub