17

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]   >>>

Mecz ligowy z UMKS Piaseczno (żółci) 29-10-2014

Zakończyliśmy ligową jesień. W środowe popołudnie w Piasecznie przyszło nam rywalizować z miejscowym UMKS-em. Tak jak w przypadku naszej drużyny był to drugi zespół gospodarzy. Niemniej jednak od początku roku, kiedy rozgrywaliśmy mecz kontrolny na tym samym boisku, koledzy z Piaseczna zrobili duży postęp. W meczu u siebie przegraliśmy i nie zanosiło się na to, że rewanż będzie łatwiejszy. Od początku spotkanie toczyło się w niezłym tempie. Niska temperatura nie pozwalała na przestoje. Wszyscy chłopcy byli w grze bardzo aktywni. W trakcie dość wyrównanej pierwszej kwarty gospodarze wyszli na prowadzenie. Z naszej strony w oczy rzucała się nieskuteczność. Stworzyliśmy dwie wyśmienite okazje, które jednak nie zostały wykorzystane. W drugiej odsłonie, przeciwnicy uzyskali zdecydowaną przewagę i powiększyli swoją zdobycz bramkową. Przy wyniku 0:3 udało nam się wreszcie zdobyć gola. Jednak po chwili, po nieporozumieniu Witka, z Piotrkiem Izraelskim goście podwyższyli wynik i po pierwszej połowie gry prowadzili 4:1. Po niedzielnej wygranej wiedzieliśmy, że potrafimy strzelić nawet cztery gole w jednej kwarcie, więc wierzyliśmy, że możemy jeszcze dogonić UMKS. Niestety chwilę po rozpoczęciu trzeciej kwarty straciliśmy piątego gola i sytuacja zrobiła się nieciekawa. Wtedy grać na naprawdę wysokim poziome zaczął Oskar, który miał udział przy wszystkich trzech bramkach, które zdobyliśmy w tej części gry. Zmniejszenie strat z czterech do jednego gola  dało nam wiele wiary i energii do dalszej walki. Trzecią kwartę wygraliśmy zdecydowanie. Wszystko miało rozstrzygnąć się w ostatniej partii. Czwarta kwarta okazała się najbardziej emocjonująca. Obie drużyny walczyły o pełną pulę i trzeba przyznać, że gospodarze przeważali i stwarzali naprawdę groźne sytuacje. Raz uratował nas słupek. Ostatnie trzy minuty należały jednak do nas. Najpierw po świetnym przejęciu piłki Julian zagrał do Oskara, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i wykorzystał okazję na doprowadzenie do wyrównania. Chwilę później w podobnej sytuacji Oskar został zepchnięty do narożnika boiska. Nie było mowy o strzale z tego miejsca, pozostało więc dośrodkowanie, które na zwycięską bramkę zamienił Piotrek Izraelski. Strzelił niczym zawodnicy z ligi angielskiej - wślizgiem na pełnej szybkości. W naszym zespole wybuchła olbrzymia radość, a rodzice dopingujący nas zaciekle o mało nie wskoczyli na ogrodzenie otaczające boisko. Pozostała minuta, a przeciwnicy rzucili się do ataku. Udało nam się przetrwać napór i to my schodziliśmy z boiska z podniesionymi głowami! Gratuluję pięknego zwycięstwa chłopcy! PW

Cokolwiek bym powiedział nie odda tego co czuję! Bardzo, ale to bardzo się cieszę, brawo chłopcy, brawo trener Piotr! AT

UMKS Piaseczno - K.S. Delta Warszawa 5:6 (4:1)

Skład: Niewójt W. - Mioduszewski J., Liwanowski B. - Baruś O., Wodzyński F., Płuciennik B. - Pielat M.

Wchodzący: Gabrysiak W., Gajowczyk J., Izraelski P., Lewandowski M., Onopiuk P., Szabunio M.

Bramki:  23' Pielat M. - Gabrysiak W., 34' Baruś O. - Onopiuk P., 35' Pielat M. - Baruś O., 42' Pielat M. - Baruś O., 57' Baruś O. - Mioduszewski J., 59' Izraelski P. - Baruś O.

MVP: Baruś O., Mioduszewski J., Pielat M.

Pielat Mikołaj 29-10-2014
Dziś urodziny obchodzi Pielat Mikołaj

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Wolny poniedziałek 10-11-2014 28-10-2014

W tym roku Dzień Niepodległości wypada we wtorek. Bardzo dużo ludzi chce ten czas wykorzystać na różne wyjazdy. Dlatego też informujemy, że poniedziałek 10-11-2014 jest wolny w klubie i treningi nie odbywają się.

Powołania 2004 żółci 27-10-2014

2004 (żółci)
Spotkanie z: UMKS II Piaseczno
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
29-10-2014 (środa) 16.45, Piaseczno, ul. Sikorskiego 20

Zawodnicy: Baruś O., Gabrysiak W., Gajowczyk J., Izraelski P., Lewandowski M., Liwanowski B., Mioduszewski J., Niewójt W., Onopiuk P., Pielat M., Płuciennik N., Szabunio M.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ochraniacze, buty piłkarskie, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

II zespół w rozgrywkach Ligi Orlików (2004) 26-10-2014

Wyniki IX kolejka: K.S. Delta Warszawa - Lolek Łazy 7:2 (1:1), Korona Góra Kalwaria - UMKS II Piaseczno 5:6, Kosa Konstancin - UKS Iwiczna 6:1

Mecz ligowy z Lolkiem Łazy (żółci) 26-10-2014

Wreszcie! Wygraliśmy pierwsze spotkanie tej jesieni. Pracowaliśmy ciężko, ale różne mankamenty w naszej grze nie pozwalały nam jak dotąd na odniesienie zwycięstwa. Dziś było nieźle, ale nie idealnie. Zaczęliśmy dobrze, szybko objęliśmy prowadzenie. Następnie nie wykorzystaliśmy kilku okazji do podwyższenia wyniku. Przeciwnicy wyrównali, ale nadal my byliśmy stroną przeważającą. Bardzo dobrze wypadł dziś Filip, który pod nieobecność Piotrka Onopiuka występował w środku pomocy i wytrzymał trudy meczu. Do przerwy wynik brzmiał 1:1. Obraz gry uległ zmianie na początku trzeciej kwarty kiedy to zespół Lolka przycisnął nas na naszej połowie i po pięknym strzale objął prowadzenie. Na szczęście nie stało się to co w meczu przeciwko Iwicznej, kiedy grając naprawdę dobrze załamaliśmy się, gdy wynik przestał być dla nas korzystny. Dziś zareagowaliśmy odpowiednio, po stracie gola determinacja nie zmalała, a wręcz przeciwnie. Walczyliśmy o wyrównanie, a później o wypracowanie przewagi. Kiedy już udało się osiągnąć ten cel nie zatrzymaliśmy się i mimo ataków dążącego do wyrównania rywala dalej graliśmy uważnie z tyłu i wyprowadzaliśmy skuteczne kontry. W defensywie kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Bartek Liwanowski, natomiast z przodu cały czas aktywny był Oskar, który raz po raz pokazywał swoje atuty. Nie było wśród nas zawodnika, który zagrałby dziś słabo. Każdy wniósł do gry coś pozytywnego. Nie uszła mojej uwadze solidna gra naszego kapitana - Juliana, który nie został co prawda wyróżniony tytułem MVP, ale przez cały mecz nie schodził poniżej pewnego poziomu. Debiutanckie gole zaliczył Maciek Szabunio. Jego trafienia spowodowały prawdziwy szał wśród naszych kibiców, którzy utworzyli prawdziwy "młyn" i co sił dopingowali chłopców do jeszcze lepszej gry! PW

K.S. Delta Warszawa - Lolek Łazy 7:2 (1:1)

Wchodzący: Gabrysiak W., Izraelski P., Lewandowski M., Szabunio M.

Bramki: 5' Pielat M. - Liwanowski B., 42' Płuciennik B. - Gabrysiak W., 45' Baruś O. - Gabrysiak W., 47' Szabunio M. - Baruś O., 48' Szabunio M. - Izraelski P., 55' Wodzyński F. - Płuciennik B., 60' Gabrysiak W. - Płuciennik B.

MVP: Liwanowski B., Wodzyński F., Baruś O.

Grafik - II zespół Liga Orlików (2004) 26-10-2014

Terminarz rozgrywek II zespołu w sezonie 2014/2015 (runda jesienna).

UKS Iwiczna – K.S. Delta Warszawa 31-08-2014 1:1 (0:1)
K.S. Delta Warszawa – KOSA Konstancin 06-09-2014 (sobota) 1:14 (1:3)
MKS Korona Góra Kalwaria - K.S. Delta Warszawa 14-09-2014 (niedziela) 7:2 (5:2)
Lolek Łazy – K.S. Delta Warszawa 20-09-2014 (sobota) 8:1 (8:0)
K.S. Delta Warszawa – UMKS Piaseczno 27-09-2014 (sobota) 3:6 (2:3)
K.S. Delta Warszawa – UKS Iwiczna 04-10-2014 (sobota) 2:11 (1:1)
KOSA Konstancin - K.S. Delta Warszawa 12-10-2014 (niedziela) 9:0 (3:0)
K.S. Delta Warszawa - MKS Korona Góra Kalwaria 19-10-2014 (niedziela) 1:9 (1:4)
K.S. Delta Warszawa – Lolek Łazy 26-10-2014 (niedziela) 7:2 (1:1)
UMKS Piaseczno - K.S. Delta Warszawa 29-10-2014 (środa) 5:6 (4:1)

Mecz ligowy z UMKS Piaseczno 25-10-2014

Ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2014/2015 nasza drużyna rozegrała w Piasecznie z tamtejszym UMKS – em. Do tego meczu przystępowaliśmy z przekonaniem o własnych umiejętnościach oraz z chęcią dania z siebie maksimum. Nie mamy już przed czym odpoczywać, to był ostatni mecz rundy. W początkowych minutach spotkania widać było dużą nerwowość w poczynaniach naszych zawodników. Z biegiem czasu jednak przejmowaliśmy kontrolę nad spotkaniem, czego potwierdzeniem są dwie bramki zdobyte do przerwy. Przeciwnik nie zagroził nam w tej części praktycznie ani razu, dobrze przerywaliśmy ataki gospodarzy. To co udawało nam się w pierwszej części w drugiej nie miało już miejsca. Często traciliśmy piłkę próbując grać na własnej połowie. Brakowało ruchu, oraz lepszego ustawienia niektórych zawodników. Przeciwnik podszedł do nas bardzo wysoko. Ze szkoleniowego punktu widzenia dla nas to bardzo dobrze – mogliśmy wypróbować niektóre warianty gry, to z jaką skutecznością to robiliśmy schodzi na dalszy plan. Mimo to po jednej skutecznej akcji ofensywnej Kuba strzela bramkę z rzutu karnego. Nerwowo zaczęło się robić gdy przeciwnik łapie kontakt i zdobywa dwie bramki. Wtedy jednak jedną z naszych akcji pięknym strzałem z lewej nogi kończy Kacper. Kolejne zwycięstwo staje się faktem. Kończymy ligę z kompletem zwycięstw. Teraz mamy dużo czasu by przygotować się do następnej – a tam zagramy z czołówką drużyn warszawskich. Już teraz powinniśmy postawić sobie następne cele, by na każdym treningu z koncentracją starać się je realizować. DSZ

Gratuluję postawy wszystkim chłopcom i trenerom. To co już osiągnęliśmy jest oczywiście zasługą trenera Damiana i tych, którzy walczyli na boisku. Nie było by tego jednak bez trenera Piotra Włodarskiego i wszystkich jego zawodników, nie było by tego bez trenera Piotra Domanieckiego. BRAWO PANOWIE! AT

UMKS Piaseczno – K.S. Delta Warszawa 2:4 (0:2)

Skład: Grocholski R. – Owczarek K., Rossa Sz. – Zdunek K., Wójcik K., Wrzosek M. – Wiktorowski K.

Wchodzący: Serokin M., Rossa T., Adamczyk I., Peterlik K.

Bramki: 16’ Wiktorowski K. – Serokin M., 23’ bramka samobójcza – Rossa T., 40’ Wiktorowski K., 53’ Zdunek K. – Grocholski R.

Zmiany w organizacji zajęć! 24-10-2014

Z uwagi na zmianę czasu na zimowy od dnia 27-10-2014 do dnia 31-10-2014 zmuszeni jesteśmy na zmianę organizacji zajęć. W niektórych przypadkach w godzinach dotychczasowych nie będzie możliwości przeprowadzenia treningów.

Od 03-11-2014 wchodzimy już na zimowe zajęcia na obiektach przykrytych.

Bardzo prosimy wszystkich o dokładne zapoznanie się ze zmianami i nowym grafikiem zimowym. Mecze ligowe i sparingowe według ustaleń z trenerami.

Zmiany w okresie 27-10-201431-10-2014 (poniedziałek – piątek):
1998 – bez zmian
2000 – bez zmian
2002 – poniedziałek - bez zmian,  wtorek  - bez zmian, czwartek – mecz ligowy, piątek - wolne
2003 – poniedziałek – bez zmian, wtorek – wolne, środa – mecz ligowy, czwartek – ul. Uprawna (18.00-19.30)
2004 czerwoni – poniedziałek – wolne, środa i czwartek – ul. Chełmska 23 (17.00-18.30)
2004 żółci – poniedziałek – wolne, środa – mecz ligowy, czwartek – bez zmian
2005 czerwoni – wtorek – ul. Syta 123 (17.00-18.30), czwartek - bez zmian
2005 żółci – wtorek – ul. Syta 123 (17.00-18.30), środa – mecz ligowy, czwartek - bez zmian
2006 czerwoni  – poniedziałek – bez zmian, wtorek – mecz ligowy, środa – bez zmian, czwartek - wolne
2006 żółci  – poniedziałek – bez zmian, środa – wolne, czwartek – mecz ligowy
2007 – poniedziałek - wolne, środa – ul. Uprawna (18.00-19.30)
2008 – wtorek – wolne, czwartek – bez zmian Górny Mokotów – bez zmian Gocław –  wtorek – bez zmian, piątek – ul. Cyrklowa 1 (16.30-18.00)
Filia Górny Mokotów - bez zmian
Filia Gocław  - poniedziałek - wolne, wtorek - bez zmian, środa - wolne, piątek - Cyrklowa 1 (16.30 - 18.00)

Powołania 2004 czerwoni 24-10-2014

2004 (czerwoni)
Spotkanie z: UMKS Piaseczno
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
25-10-2014 (sobota) 8.45, Piaseczno, ul. Chyliczkowska

Zawodnicy: Adamczyk I., Grocholski R., Krzyszczuk K., Owczarek K., Peterlik K., Rossa Sz., Rossa T., Serokin M., Wiktorowski J., Wójcik K., Wrzosek M., Zdunek K.