<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]   >>>

Wysokiński Bartosz 28-05-2015
Dziś urodziny obchodzi Wysokiński Bartosz

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad jeziorka.

Powołania 2004 czerwoni 27-05-2015

2004 (czerwoni)
Mecz ligowy z: Hutnik Warszawa
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
30-05-2015 (sobota) 12:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Baruś O., Butta D., Grocholski R., Owczarek K., Peterlik K., Rossa Sz.,Serokin M., Świtalski D., Wiktorowski J., Wójcik K., Zdunek K.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie LANKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

III Liga Orlików 2004 (żółci) 24-05-2015

Wyniki VI kolejka: K.S. Delta Warszawa - Victoria Zerzeń 4:3 (2:1), Drukarz Warszawa - PKS Serce Falenica 8:11, KS Ursynów - Agrykola Warszawa przełożony

1) KS Ursynów 5 / 13 / 33:14
2) PKS Serce Falenica 6 / 12 / 57:41
3) K.S. Delta Warszawa 6 / 9 / 30:29
4) Agrykola Warszawa 5 / 6 / 22:30
5) Drukarz Warszawa 6 / 6 / 31:48
6) Victoria Zerzeń 6 / 4 / 24:35

MVP: Krzyszczuk Kamil 3/10, Pieczul Piotr 3/10, Liwanowski Bartosz 2/10, Rossa Tomasz 2/10, Baruś Oskar 1/10, Butta Dominik 1/10, Gajowczyk Jakub 1/10, Lewandowski Maksymilian 1/10, Niewójt Witold 1/10, Peterlik Kajetan 1/10, Rossa Szymon 1/10, Serokin Maksymilian 1/10

Mecz ligowy z AP 11 Warszawa 23-05-2015

Sobotnie przed południe to dla naszej drużyny początek serii gier rewanżowych w tej rundzie. Dzisiaj przyszło nam się mierzyć z zespołem AP 11, który to z naszego stadionu wywiózł jeden punkt. Byliśmy głodni rewanżu tym bardziej, że w pierwszym meczu to my stworzyliśmy sobie więcej okazji do zdobycia gola. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, po blisko 10 minutach prowadziliśmy już 2:0, a kluczowym zawodnikiem był Kacper który najpierw dobija strzał jednego z naszych zawodników, później zaś popisuje się pięknym rajdem i asystą przy bramce Kuby. Dalsza część meczy przebiega pod nasze dyktando, w 3 kwarcie strzelamy kolejne dwie bramki i wynik po jej zakończeniu to 4:0. Wychodząc na czwartą kwartę nikt nie spodziewał się już emocji w tym spotkaniu. A jednak, najpierw przeciwnik strzela bramkę na 4:1. My szybko odpowiadamy bramką Kamila i jak się później okazało był to kluczowy strzał w meczu, przeciwnik wykazał się dużą ambicją i wolą walki, doprowadził do stanu 5:4. Wielkie brawa dla AP11 za grę do końca. My jednak nie powinniśmy tak dużej przewagi stracić. Musimy pamiętać koncentracji podczas całego spotkania, a nie tylko wtedy gdy wynik jest zbliżony do remisu. Mimo to, gratuluję drużynie dobrego występu, kawał dobrego futbolu. DSZ

AP 11 Warszawa - K.S. Delta Warszawa 4:5 (0:2)

Skład: Grocholski R. - Owczarek K., Świtalski D. - Zdunek K., Wójcik K., Serokin M. - Wiktorowski K.

Wchodzący: Rossa T., Adamczyk I., Baruś O., Rossa Sz.

Bramki: 7’ Zdunek K., 9’ Wiktorowski K. - Zdunek K., 36’ Zdunek K., 41’ Zdunek K. - Baruś O., 48’ Wójcik K. - Świtalski D.

Mecz ligowy z Victorią Zerzeń (żółci) 23-05-2015

Rundę rewanżową zaczęliśmy meczem nominalnie u siebie, ale tak jakby na wyjeździe. Pierwszy raz bowiem rozgrywaliśmy spotkanie przy ul. Ledóchowskiej. Spowodowane to było odbywającym się na naszym stadionie piknikiem "Pożyteczny Mokotów". Przeciwnicy przyjechali bojowo nastawieni jednak my od początku rozgrywaliśmy dobre zawody. W pierwszej kwarcie wyszła na boisko "siódemka" złożona z chłopców, którzy punktualnie stawili się na zbiórkę. Spóźnialscy udział w meczu rozpoczęli od szesnastej minuty. Wtedy też, po kilku roszadach, udało nam się stworzyć przewagę, którą udokumentowaliśmy dwoma golami zdobytymi przez Kajetana. Chwilę przed końcem pierwszej połowy Victoria zdobyła kontaktowego gola. W trzeciej kwarcie wyróżnił się Kamil. Po zmianie pozycji z obrony na środkową pomoc wyraźnie odżył i kilkoma zagraniami sprawił, że ponownie nasza przewaga była wyraźna. Podwyższyliśmy na 3:1, ale chwilę później, po rzucie karnym znów rywale doszli nas na jednego gola. Na szczęście sprawy w swoje ręce wziął Piotrek Onopiuk i obsłużył swojego imiennika Pieczula znakomitym podaniem, a ten podwyższył na 4:2. Od tego momentu zaczęliśmy trochę eksperymentować, zmieniając pozycję poszczególnych zawodników na takie, na których grają rzadziej. Mimo tego to my stwarzaliśmy wiecej sytuacji bramkowych. Gola na 3:4 przeciwnicy zdobyli dopiero w ostatniej.minucie meczu. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Za tydzień gramy z KS Ursynów, któremu chcemy się zrewanżować za porażkę nad jeziorkiem. PW

K.S. Delta Warszawa - Victoria Zerzeń 4:3 (2:1)

Skład: Niewójt W. - Pielat M., Liwanowski B. - Gabrysiak W., Butta D., Peterlik K. - Pieczul P.

Wchodzący: Bartuzi M., Gajowczyk J., Krzyszczuk K., Lewandowski M., Onopiuk P.

Bramki: 17' Peterlik K. - Pieczul P., 22' Peterlik K. - Pielat M., 32' Bartuzi M. - Krzyszczuk K., 36' Pieczul P. - Onopiuk P.

MVP: Krzyszczuk K., Liwanowski B., Peterlik K.

Letnie obozy! 22-05-2015

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące letnich wyjazdów (Niechorze i Brześć na Białorusi). Wpłat dokonujemy na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i nazwę miejscowości do której jest wyjazd. W przypadku chłopców jadących na dwa obozy i płacących jednym przelewem piszemy przykładowo - Niechorze-Brześć.

Niechorze (wyjazd lipiec)
Zadatek do 31-05-2015 (350,00), zapłata końcowa do 21-06-2016 (1.200,00)

Niechorze (wyjazd sierpień)
Zadatek do  31-05-2015 (350,00), zapłata końcowa do 02-08-2015 (1.200,00)

Koszulki obozowe w ilości 5 sztuk postaramy się aby wszyscy chłopcy otrzymali jeszcze w czerwcu aby przed samym wyjazdem nie było z tym zamieszania.

Brześć – Białoruś (wyjazd sierpień)
Jednorazowo całość kwoty do 31-05-2015 (280,00)

Chorzów (wyjazd sierpień)
Jednorazowo całość kwoty do 31-05-2015 (360,00)

W przypadku wyjazdu na Białoruś również do 31-05-2015 należy dostarczyć do klubu wypełnione druki wizowe wraz z paszportami chłopców. Na druku wizy w odpowiednim miejscu należy przykleić zdjęcie. Przygotowane druki są do odbioru u trenerów prowadzących.

Uczulamy, że terminy wpłat i dostarczenia druków wizowych z paszportami są nieprzekraczalne.

Powołania 2004 żółci 21-05-2015

2004 (żółci)
Mecz ligowy z: Victoria Zerzeń
23-05-2015 (sobota) 10:15, Warszawa, ul. św. Urszuli Ledóchowskiej (Orlik)

Zawodnicy: Bartuzi M., Dobroczyński I,. Butta D., Gabrysiak W., Gajowczyk J., Krzyszczuk K., Lewandowski M., Liwanowski B., Onopiuk P., Niewójt W., Peterlik K,. Pieczul P., Pielat M., Szabunio M.

Zabieramy: LEGITYMACJE lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry),dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie LANKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2004 czerwoni 21-05-2015

Mecz ligowy z: AP 11 Warszawa
Zbiórka w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
23-05-2015 (sobota) 9:45, Wieliszew, ul. Modlińska 23

Zawodnicy: Adamczyk I., Baruś O.,  Grocholski R., Owczarek K., Rossa Sz.,  Rossa T., Serokin M., Świtalski D., Wiktorowski J., Wójcik K., Zdunek K.

III Liga Orlików 2004 (żółci) 17-05-2015

Wyniki V kolejka: Agrykola Warszawa - K.S. Delta Warszawa 4:3 (2:2), KS Ursynów - PKS Serce Falenica 8:4, Drukarz Warszawa - Victoria Zerzeń 6:1

Mecz zaległy IV kolejki: Victoria Zerzeń - KS Ursynów 5:5

2) PKS Serce Falenica 5 / 9 / 46:33
3) K.S. Delta Warszawa 5 / 6 / 26:26
5) Drukarz Warszawa 5 / 6 / 23:37
6) Victoria Zerzeń 5 / 4 / 21:31

MVP: Pieczul Piotr 3/10, Krzyszczuk Kamil 2/10, Rossa Tomasz 2/10, Baruś Oskar 1/10, Butta Dominik 1/10, Gajowczyk Jakub 1/10, Lewandowski Maksymilian 1/10, Liwanowski Bartosz 1/10, Niewójt Witold 1/10, Rossa Szymon 1/10, Serokin Maksymilian 1/10

Mecz ligowy z Agrykolą Warszawa (żółci) 17-05-2015

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z Agrykolą Warszawa. Przez pełne sześćdziesiąt minut, oglądaliśmy wyrównany mecz, jednak pod względem wykreowanych sytuacji to my byliśmy stroną przeważającą. Piłka nożna to gra błędów o czym dobitnie się dziś przekonaliśmy. Nieskromnie powiem, że trzy z czterech bramek sami sprezentowaliśmy naszym przeciwnikom. Szkoda szczególnie końcówki spotkania kiedy na minutę przed gwizdkiem sędziego prowadziliśmy jednym golem. Brak koncentracji i realizacji podstawowych założeń skończył się stratą dwóch bramek i na Jeziorną wracamy bez punktów. Być może i takie mecze są potrzebne, gdyż człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach. Wierzę, że w rewanżu na naszym stadionie spotkanie uda nam się rozstrzygnąć na naszą korzyść. KT

Agrykola Warszawa – K.S. Delta Warszawa 4:3 (2:2)

Skład: Gajowczyk J. – Lewandowski M., Krzyszczuk K. – Butta D., Rossa T., Liwanowski B. – Pieczul P.

Wchodzący:  Bartuzi M., Gabrysiak W., Kaluga J., Niewójt W., Izraelski P., Pielat M.

Bramki: 20’ Krzyszczuk K. – Rossa T., 27’ Krzyszczuk K. – Rossa T., 54’ Bartuzi M. – Krzyszczuk K.

MVP: Krzyszczuk K., Liwanowski B., Butta D.