17

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]   >>>

Okiem trenera Piotra Włodarskiego 01-10-2014

Wrzesień był miesiącem stabilnym jeśli chodzi o pogodę. Wszystkie mecze rozgrywaliśmy w pięknym słońcu. Szkoda, że nie zaznaliśmy smaku zwycięstwa. Niestety niestabilna była kadra naszej drużyny. Było trochę absencji na treningach. Większość spowodowana przyczynami obiektywnymi, ale były też niewyjaśnione. Doszło kilku nowych chłopców, którzy oczywiście poprawili frekwencję drużyny, ale nie można było z nich korzystać w meczach mistrzowskich. Sytuacja zaczęła się już stabilizować. Rok szkolny rozkręcił się, plany są już poukładane. Logistyka w wykonaniu rodziców zawodników jest na wysokim poziomie, więc problemy wydają się być zażegnane. Trzeba wziąć się w garść i odgryźć się rywalom w serii rewanżowej. Mamy ku temu potencjał. Należy jedynie wykorzystywać go w każdym momencie czy to treningu czy meczu. Zawsze podpierać umiejętności stu procentowym zaangażowaniem. Wielokrotnie już wspominaliśmy na klubowej stronie, że celem nadrzędnym jest wszechstronny rozwój naszych diabełków, a rezultaty meczów schodzą na dalszy plan. Jednak rezultaty przynoszą chłopcom doraźną radość, którą we wrześniu pozabierali nam przeciwnicy. Teraz musimy to odebrać na boisku i tym samym zdobyć dodatkowy impuls do kontynuacji procesu szkolenia. Uwierzmy w siebie. Klucz do zwycięstw jest w głowach zawodników! PW

II zespół w rozgrywkach Ligi Orlików (2004) 29-09-2014

Wyniki V kolejka: K.S. Delta Warszawa - UMKS II Piaseczno 3:6 (2:3), Korona Góra Kalwaria - UKS Iwiczna 2:5, KOSAKonstancin - Lolek Łazy 8:0

1) UKS Iwiczna 5 / 13 / 22:9
2) Kosa Konstancin 5 / 12 / 46:8
3) Lolek Łazy 5 / 7 / 18:21
4) UMKS II Piaseczno 5 / 6 / 17:31
5) Korona Góra Kalwaria 5 / 4 / 19:25
6) K.S. Delta Warszawa 5 / 1 / 8:36

MVP: Mioduszewski Julian 3/10, Baruś Oskar 2/10, Niewójt Witold 2/10, Pielat Mikołaj 2/10, Biliński Kamil 1/10, Dobroczyński Ignacy 1/10, Gabrysiak Wiktor 1/10, Liwanowski Bartosz 1/10, Rostkowski Aleksander 1/10, Tomkiewicz Eryk 1/10

Mecz ligowy z RKS Okęcie Warszawa 28-09-2014

Po powrocie ze zgrupowania na Białorusi, nasza drużyna rozgrywa kolejne spotkanie ligowe. Tym razem zagraliśmy na wyjeździe z zespołem Okęcia Warszawa. Początek spotkania to nasze ataki oraz dobra gra obronna gospodarzy. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji do wyjścia na prowadzenie, ale z reguły piłka zatrzymywała się na dobrze dysponowanym dziś bramkarzu Okęcia. Działo się tak jednak tylko do pewnego czasu. Jeszcze przed końcem pierwszej kwarty na prowadzenie wyprowadził nas Kuba, po asyście Kamila Wójcika. Dodam tylko, że dwójka ta rozgrywała dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Po tej bramce było już nam zdecydowanie łatwiej, a licznik z bramkami zatrzymał się na 13. Cieszy zero z tyłu i dobra gra zarówno w defensywie jak i ofensywie. Widać, że chłopcy dobrze czują się z piłką przy nodze. Coraz mniej jest błędów indywidualnych przez co możemy w łatwy sposób kontrolować grę. Nasza gra może się podobać, ale nie zwalniamy tempa i jedziemy dalej ! Jutro kolejny trening, nowe cele do zrealizowania! DSZ

RKS Okęcie Warszawa – K.S. Delta Warszawa 0:13 (0:4)

Skład: Grocholski R. – Owczarek K., Rossa Sz. – Zdunek K., Wójcik K., Wiktorowski K. – Serokin M.

Wchodzący: Rossa T., Peterlik K., Krzyszczuk K., Butta D., Adamczyk I., Wrzosek M.

Bramki: 14’ Wiktorowski K. – Wójcik K., 16’ Wiktorowski K. – Wójcik K., 20’ Wójcik K. – Wiktorowski K., 25’ Wójcik K., 33’ Serokin M. – Wiktorowski K., 41’ Serokin M. – Wiktorowski K., 42’ Serokin M., 43’ Wójcik K. – Grocholski R., 44’ Wójcik K. – Wiktorowski K., 50’ Zdunek K. – Wrzosek M., 51’ Butta D. – Wrzosek M., 53’ Wójcik K., 54’ bramka samobójcza

Mecz ligowy z UMKS II Piaseczno (żółci) 27-09-2014

Mecz z UMKS-em Piaseczno był bardzo emocjonującym widowiskiem. Wszyscy zgromadzeni widzowie bardzo przeżywali boiskowe wydarzenia. Spotkanie rozpoczęło się od naszych ataków jednak pierwsi gola zdobyli goście, którzy pokonali Witka strzałem-wybiciem z okolic środka boiska. W tej kategorii wiekowej czasami wzrost uniemożliwia bramkarzowi skuteczną interwencję. Tak było tym razem. Graliśmy niezłe zawody, staraliśmy się wymieniać podania i nam to wychodziło. Przeciwnicy stosowali proste środki, które jednak przynosiły efekt bramkowy. My natomiast mieliśmy dwie sytuacje, w których chłopcy nie trafiali w piłkę, a bramka była pusta. Cztery razy trafiliśmy w słupek. Nic nie chciało jednak wpaść. Przegrywaliśmy już 0:3 gdy wreszcie się udało. Zdobyliśmy dwa gole w ciągu półtorej minuty i wydawało się, że spokojnie wyprowadzimy ten mecz na prostą. Niestety na początku drugiej połowy straciliśmy bramkę z rzutu karnego, a po chwili kolejną już z gry. Nasze ataki były częste, ale nadal zawodziła skuteczność. Pod koniec trzeciej kwarty zdobywamy gola i na ostatnią przerwę schodzimy z dwubramkową stratą. Znów stwarzamy kilka sytuacji. Nawet wychodzimy we dwóch na przeciw bramkarza. Nie wykorzystujemy ich i przeciwnicy dobijają nas w doliczonym czasie. Pisałem po ostatnich meczach o słabym zaangażowaniu w grę. Dziś wszystko wyglądało tak jak powinno. Wszystko z wyjątkiem skuteczności pod bramką rywala. PW

K.S.. Delta Warszawa - UMKS II Piaseczno 3:6 (2:3)

Skład: Niewójt W. - Mioduszewski J., Liwanowski B. - Płuciennik B., Onopiuk P., Rostkowski A. - Pielat M.

Wchodzący: Lewandowski M., Gabrysiak W., Baruś O., Izraelski P., Wodzyński F., Dobroczyński I.

Bramki: 25' Gabrysiak W. - Mioduszewski J., 26' Pielat M., 39' Płuciennik B. - Pielat M.,

MVP: Mioduszewski J., Pielat M., Gabrysiak W.

Sparing z Brzeskim Okręgiem PN (Białoruś) 25-09-2014

Ostatni dzień naszego pobytu w Brześciu to kolejny sparing. Spotkaliśmy się ponownie z Reprezentacją Brześcia. Tym razem nasi przeciwnicy podeszli do spotkania jeszcze bardziej zaangażowani i żądni zwycięstwa. Początek meczu był bardzo wyrównany. Po błędzie w komunikacji, oraz złym podaniu obrońcy do bramkarza przegrywamy 0-1. W dalszych minutach spotkania nasz zespół stara się ciągle atakować. Kilka razy byliśmy bliscy szczęścia, ale przeważnie nasze akcje kończyły się na bramkarzu przeciwnika. W końcu drogę do bramki znalazł Kacper i mamy 1:1. Do przerwy wynik ten jednak się nie utrzymał, napastnik drużyny przeciwnej wykorzystuje sytuacje sam na sam z Rafałem i do przerwy przegrywamy 1-2. W przerwie powiedzieliśmy sobie dokładnie co musimy zmienić i druga połowa zaczęła wyglądać już dużo lepiej. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika i robiliśmy mniej błędów indywidulanych. Mecz w konsekwencji zakończył się wynikiem 5:3 dla naszego zespołu. Za dzisiejszy mecz chciałbym wyróżnić Kamila Wójcika oraz Kajtka Owczarka, który coraz lepiej realizuje zadania naszego modelu gry, kilka dobrych interwencji zaliczył także Rafał. Podsumowując, nasz wyjazd do Brześcia był bardzo udany, fajnie było spotkać się w meczu sparingowym z wymagającym rywalem oraz potrenować poza granicami naszego kraju. Wyjazd ten był również przydatny dla drużyny, mogliśmy pracować nie tylko na boisku, ale również poza nim - nad mentalnością, celami do realizacji oraz drużynowymi zasadami. DSZ

Brzeski Okręg PN (Białoruś) - K.S. Delta Warszawa 3:5(2:1)

Skład: Grocholski R. - Krzyszczuk K., Rossa Sz., - Owczarek K., Wójcik K., Wiktorowski K. - Peterlik K.

Wchodzący: Rossa T., Butta D., Kulka B., Serokin M., Baruś O., Zdunek K.

Bramki: 22' Zdunek K., 33' Peterlik K. - Butta D., 43' Wójcik K., 48' Zdunek K., 55' Wójcik K. - Wiktorowski K.

Sparing z Brzeskim Okręgiem PN (Białoruś) 23-09-2014

Drugiego dnia naszego obozu na Białorusi nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem był zespół reprezentacji regionu Brzeskiego. Byli to wyselekcjonowani chłopcy z rocznika 2004. Mecz rozpoczęliśmy od straty bramki z rzutu rożnego, chwila nieuwagi, błąd indywidualny i przegrywamy 0:1. Dalsze minuty przebiegały już pod dyktando naszej drużyny, graliśmy ciekawie dla oka, często utrzymując się przy piłce na połowie przeciwnika. Przewagę udokumentowaliśmy trzema bramkami i wynik 3:1 utrzymywał się do około 55 minuty spotkania. Wtedy też tracimy kolejną bramkę z rzutu rożnego, a już za kilka chwil przeciwnik doprowadza do wyrównania - tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Mamy problem jeśli chodzi o krycie przeciwnika przy stałych fragmentach gry, popełniamy także błędy jeśli chodzi już o walkę o samą piłkę która jest dośrodkowywana. Jestem zadowolony z dzisiejszego występu mojej drużyny. DSZ

Brzeski Okręg PN (Białoruś) –- K.S. Delta Warszawa 3:3 (1:2)

Skład: Grocholski R. - Owczarek K., Rossa Sz., - Zdunek K., Wójcik K., Wiktorowski K. - Serokin M.

Wchodzący: Rossa T., Butta D., Kulka B., Krzyszczuk K., Baruś O., Butta D.

Bramki: 14' Wiktorowski K. - Butta D., 22' Wójcik K. - Baruś O., 48' Butta D. - Wiktorowski K.

Mecz ligowy z UMKS Piaseczno 21-09-2014

Dzisiejszego ranka nasza drużyna rocznika 2004 spotkała się z kolegami z Piaseczna. Był to swoisty mecz na szczycie w naszej grupie. Obie drużyny przed tym spotkaniem wygrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze i zapowiadał się pasjonujący pojedynek nad Jeziorkiem. Początek spotkania należał bezapelacyjnie do naszej drużyny. Nasze ataki były szybkie i zaskakujące dla przeciwników. Dlatego też z dużą łatwością dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich i już po pierwszej kwarcie prowadzimy 3:0. Na drugą kwartę wychodzimy z takim samym nastawieniem i podwyższamy prowadzenie za sprawą Kuby, który dzięki tej bramce kompletuje hat-tricka. Po tej bramce niestety popełniamy dwa błędy indywidualne które kończą się bramkami dla zespołu z Piaseczna. Mimo tego nasza drużyna nie zwalnia i już za chwile podwyższamy prowadzenie. Druga połowa meczu to przewaga w posiadaniu piłki naszej drużyny i pierwszy ligowy gol w karierze naszego bramkarza Rafała, który pod koniec meczu wykorzystuje rzut karny podyktowany na faulu na Kajtku Owczarku. Mecz kończy się wynikiem 6:2 dla naszej drużyny. Możemy być zadowoleni nie tylko z wyniku, ale także z gry naszych diabełków. Już jutro wyjeżdżamy na Białoruś by tak kontynuować treningową pracę, rozegramy też kilka sparingów, które powinny tylko zwiększyć doświadczenie naszej drużyny. DSZ

K.S. Delta Warszawa – UMKS Piaseczno 6:2 (5:2)

Skład: Grocholski R. – Rossa Sz., Świtalski D. – Zdunek K., Owczarek K., Peterlik K. – Wiktorowski K.

Wchodzący: Rossa T., Wrzosek M., Serokin M., Krzyszczuk K., Butta D., Wójcik K.

Bramki: 9’ Wiktorowski K. – Zdunek K., 10’ Wiktorowski K., 13’ Zdunek K. – Wójcik K., 22’ Wiktorowski K. – Krzyszczuk K., 28’ Wiktorowski K. – Wójcik K., 56’ Grocholski R. – Owczarek K.

II zespół w rozgrywkach Ligi Orlików (2004) 20-09-2014

Wyniki III kolejka: Lolek Łazy - K.S. Delta Warszawa 8:1 (7:0), UMKS II Piaseczno - Korona Góra Kalwaria 5:4,  UKS Iwiczna - KOSA Konstancin 5:2

1) UKS Iwiczna 4 / 10 / 17:7
2) KOSA Konstancin 4 / 9 / 38:8
3) Lolek Łazy 4 / 7 / 18:13
4) Korona Góra Kalwaria 4 / 4 / 17:20
5) UMKS II Piaseczno 4 / 3 / 11:28
6) K.S. Delta Warszawa 4 / 1 / 5:30

MVP: Baruś Oskar 2/10, Mioduszewski Julian 2/10, Niewójt Witold 2/10, Biliński Kamil 1/10, Dobroczyński Ignacy 1/10, Liwanowski Bartosz 1/10, Pielat Mikołaj 1/10, Rostkowski Aleksander 1/10, Tomkiewicz Eryk 1/10

Mecz ligowy z Lolkiem Łazy (żółci) 20-09-2014

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Mimo aktywnie grających rywali dosyć płynnie rozgrywaliśmy piłkę. Trwało to do dziesiątej minuty, w której po błędzie w ustawieniu przy naszym rzucie rożnym zostaliśmy "skontrowani" przez zespół Lolka. Powtórzył się niestety scenariusz z naszych meczów sprzed roku. Straciliśmy trzy gole w ciągu 4 minut... Gospodarze poszli za ciosem w drugiej kwarcie i dołożyli cztery kolejne bramki. Druga połowa to zupełnie inny obraz gry. Mecz się wyrównał, ale nasza gra nie była dobra. Poprawiła się natomiast aktywność. Graliśmy walecznie i to przyniosło efekt w postaci kilku świetnych sytuacji do zdobycia bramki. W tej fazie gry w drużynie przeciwnika zdecydowanie wyróżniał się bramkarz, którego świetne interwencje były ozdobą tego widowiska. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 8:0 wreszcie swoje prawdziwe oblicze pokazał Oskar, który w trudnej sytuacji, pilnowany przez obrońcę, potrafił oddać znakomity strzał i dać nam honorowego gola. PW

Lolek Łazy - K.S. Delta Warszawa 8:1 (7:0)

Skład: Niewójt W. - Izraelski P., Liwanowski B. - Kulka B., Mioduszewski J., Rostkowski A. - Pielat M.

Wchodzący: Gabrysiak W., Baruś O., Lewandowski M., Szabunio M.

Bramka: 58' Baruś O. - Niewójt W.

MVP: Liwanowski B., Rostkowski A., Mioduszewski J.

Białoruś 18-09-2014

Informujemy, że zbiórka dla chłopców wyjeżdżających na Białoruś jest w poniedziałek (22-09-2014) - K.S. Delta Warszawa, ul. Jeziorna 2 - 5.30

UWAGA ! Jedziemy jak na mecz ligowy czyli wszyscy w strojach klubowych!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt reprezentacyjny (dres, koszulki wyjściowe, spodenki hotelowe, adidasy, skarpetki, torba)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze)
- Czerwone koszulki klubowe (z logo i Powstaniem Warszawskim) , na co dzień chodzimy tylko w tych koszulkach (minimum 4 sztuki)