17

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]   >>>

Sparing ze Stoperem Poznań (żółci) 17-08-2014

W końcu pierwsze zwycięstwo jak to mówią do trzech razy sztuka. Chłopcy od początku zaczęli mocnym atakiem na przeciwnika, w konsekwencji czego, nie trzeba było długo czekać na rezultaty. Ponownie talent snajperski objawił Wasemüller Pascal, który trafiał czterokrotnie, w tym już w pierwszej minucie spotkania. Kolektywna praca w ataku oraz solidna w obronie poskutkowała stworzeniem sobie wielu sytuacji podbramkowych, spośród których tylko niewielki procent został wykorzystany. Nie uniknęliśmy błędów a w ich wyniku straciliśmy trzy bramki i rezultat końcowy nie był tak efektowny, jak mógł być. Zespół poczynił znaczące postępy, mamy nadzieję że ich przejawy będą na tyle trwałe, że w kolejnym spotkaniu sparingowym, ostatnim w Niechorzu, potwierdzimy dobrą formę.PK

K.S. Delta Warszawa – Stoper Poznań 7:3(4:1)

Skład: Niewójt W. - Hassa J., Kulka B. - Mioduszewski J., Pielak M., Wodzyński F. - Wasermuller P.

Wchodzący: Gajowczyk J., Gastman G., Gzik A., Izraelski P., Lewandowski M., Liwanowski B., Szabunio M., Gabrysiak W., Jedyński D., Kuciak J., Pielat M., Płuciennik B., Biliński K.

Bramki: 1’  Wasemüller P, 2’ Pielak M, 18’ Wasemüller P,20’  Wasemüller P, 39’ Kulka B, 46’ Hassa J., 58’ Wasemüller P.

Sparing ze Stadionem Śląskim 17-08-2014

Kolejny sparing to pojedynek z drużyną Stadionu Śląskiego. Początek spotkania to zdecydowana przewaga naszej drużyny, składne akcje bokami, duża liczba dośrodkowań i prostopadłych piłek siały spustoszenie w szeregach drużyny naszych przeciwników. Już w pierwszej połowie osiągnęliśmy znaczącą przewagę udokumentowaną pięcioma bramkami, rywal tylko raz znalazł drogę do naszej do naszej. W drugiej połowie chcieliśmy przede wszystkim poprawić skuteczność, wiele razy marnowaliśmy sytuacje będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Druga połowa jednak miała inny przebieg niż oczekiwaliśmy, graliśmy dużo gorzej, popełniliśmy bardzo dużo błędów, które przeciwnik wykorzystał strzelając trzy bramki. Mimo jednak gorszej drugiej połowy z optymizmem patrzymy w przyszłość. Mamy jeszcze trochę czasu na wyeliminowanie błędów do pierwszego meczu ligowego. DSZ

K.S. Delta Warszawa - Stadion Śląski 6:4 (5:1)

Skład: Grocholski R. - Rossa Sz., Świtalski D. - Zdunek K., Wójcik K., Wiktorowski K. - Peterlik K.

Wchodzący: Rossa T., Butta D., Baruś O., Serokin M., Hassa K., Krzyszczuk K., Wilamowski O., Kulka B., Suleja S., Rogalewski K.

Bramki: 2' Peterlik K. - Zdunek K., 7' Peterlik K. - Wiktorowski K., 14' Butta D. - Świtalski D., 16' Wilamowski O. - Wiktorowski K., 25' Serokin M. - Butta D., 39' Peterlik K. - Rossa T.

Sparing ze ZWAR-em Międzylesie 05' (żółci) 16-08-2014

Za nami kolejny sparing. Tym razem graliśmy przeciwko o rok młodszym kolegom z Międzylesia. Początek spotkania był dla nas bardzo udany. Już w pierwszej minucie zdobywamy bramkę po strzale naszego super Pascala. W kolejnych minutach graliśmy bardzo dobrze jednak z każdą minutą pojawiało się coraz więcej błędów. Z każdą minutą niezależnie od wyniku pozyskiwaliśmy nowe doświadczenia. Był tto bardzo udany mecz dla naszego zespołu. PK

K.S. Delta Warszawa -  ZWAR Międzylesie 05' 3:9 (2:3)

Skład:  Niewójt W. - Tomkiewicz E., Mioduszewski J. - Suleja S., Rogalewski J., Kulka B., Wasermüller P.

Wchodzący:  Gajowczyk J., Gastman G., Gzik A., Izraelski P., Lewandowski M., Liwanowski B., Szabunio M., Wodzyński F., Gabrysiak W., Jedyński D., Kuciak J., Pielat M., Płuciennik B., Biliński K.

Bramki: 2’ Wasemüller P., 23’ Wasemüller P., 33’ Wasemüller P.

Sparing ze ZWAR-em Międzylesie 15-08-2014

Piątego dnia obozu w Niechorzu nasza drużyna rozegrała swój pierwszy sparing. Naszym przeciwnikiem był zespół ZWAR-u Międzylesie. Drużyna mimo, że z tego samego rocznika co nasza, ale dużo bardziej doświadczona bowiem grająca w rozgrywkach ligowych już od dwóch sezonów. Początek meczu to wyrównana gra i sytuacje strzeleckie z obydwu stron. To my wychodzimy na prowadzenie, gdy po rajdzie i asyście Kuby Wiktorowskiego bramkę zdobywa Maks. Później do głosu zaczęli dochodzić nasi przeciwnicy, którzy strzelają dwie bramki i na przerwę schodzą z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą część meczu zaczęliśmy lepiej, bardziej chcieliśmy i byliśmy aktywniejsi. Mimo ataków naszej drużyny to ZWAR zdobywa bramkę i podwyższa prowadzenie. Odpowiadamy jednak bramką kontaktową gdzie po fantastycznym podaniu Dominika Świtalskiego bramkę zdobywa Kacper. Kolejne minuty spotkania to akcje z obydwu stron, po raz kolejny jednak to przeciwnicy strzelają bramkę. My za chwilę odpowiadamy bramką Kuby i mecz kończy się wynikiem 4:3. Był to bardzo dobry sprawdzian sił z jedną z najlepszych drużyn w Warszawie w tym roczniku. Kontynuujemy pracę obozową z niecierpliwością wypatrując niedzieli i kolejnej gry kontrolnej. DSZ

K.S. Delta Warszawa - ZWAR Międzylesie 3:4 (1:2)

Skład: Grocholski R. - Rossa Sz., Świtalski D. - Zdunek K., Wójcik K., Wiktorowski K. - Serokin M.

Wchodzący: Rossa T., Butta D., Baruś O., Peterlik K., Hassa K., Krzyszczuk K., Wilamowski O., Kulka B., Suleja S., Rogalewski K.

Bramki: 13' Serokin M. - Wiktorowski K., 50' Zdunek K. - Świtalski D. 55' Wiktorowski K. - Peterlik K.

Sparing ze ZWAR-em Międzylesie (żółci) 14-08-2014

Naszym pierwszym przeciwnikiem na obozie byli koledzy z warszawskiego ZAWR-u. Graliśmy swoją siódemką: dwóch obrońców, prawy i lewy pomocnik, środkowy pomocnik oraz napastnik. Od pierwszych minut atakujemy bramkę przeciwnika. Pierwsi zdobywamy bramkę, co dodało nam pewności i podniosło jakość naszej gry. Niestety popełnialiśmy też sporo błędów po których traciliśmy i my bramki. W drugiej kwarcie  przeciwnik, dłużej utrzymywał się przy piłce szukając okazji do podwyższenia wyniku i grał bardzo ambitnie. Widać, że w naszym zespole jest spora różnica pomiędzy zawodnikami z pierwszej siódemki a ich zmiennikami, wszyscy jednak mieli okazję się pokazać. Pod koniec zwodów kolejne swoje dwie bramki strzela rozgrywający dziś bardzo dobry mecz Pascal Wasermüller. Przegrywamy mecz jednak wynosząc dużo nowych doświadczeń. PK

K.S. Delta Warszawa – ZWAR Międzylesie 3:6 (1:3)

Skład: Niewójt W.- Pielat M., Tomkiewicz E. - Wasermuller P., Mioduszewski J., Biliński K. - Płuciennik B.

Wchodzący: Gajowczyk J., Gastman G., Gzik A., Izraelski P., Lewandowski M., Liwanowski B., Szabunio M., Wodzyński F.,Gabrysiak W.,Jedyński D., Kuciak J.

Bramki: 5` Wasemüller P., 50’ Wasemüller P., 57’ Wasemüller P.

Płuciennik Bartosz 12-08-2014
Dziś urodziny obchodzi Płuciennik Bartosz

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad jeziorka.

Obozy sportowe w roku 2015 10-08-2014

Jutro nasi zawodnicy od rocznika 2004 do najstarszego jadą na swój letni obóz. Jak zawsze będzie to Niechorze nad Bałtykiem gdzie mamy doskonałe warunki do treningu i wypoczynku. Zachęcamy do takiego planowania wakacji sobie i chłopcom aby nie było żadnych problemów związanych z ich uczestnictwem. Już dzisiaj można zobaczyć w zakładce „Obozy” terminy zimowych i letnich wyjazdów w roku 2015. Jest naprawdę bardzo dużo, czasu. Nie może być zatem tłumaczenia, że się nie wiedziało i zaplanowało swój urlop w tym samym terminie!

Limity dla "czerwonych" 06-08-2014

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że na koniec wakacji o przynależności do drużyny „czerwonej” decyduje wykonanie limitów żonglerki lewa - prawa ustalonych przez trenera prowadzącego. Chłopcy z drużyn „żółtych", którzy mają aspirację i chęć grania w „czerwonych” również muszą spełnić ten warunek.

Badania lekarskie zawodników! 04-08-2014

Informujemy, że decyzją władz K.S. Delta Warszawa od dnia 01-09-2014 bezwzględnym warunkiem uczestnictwa we wszelkich zajęciach klubowych jest posiadanie badań dopuszczających do uprawiania sportu wystawionych przez LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ. Tym samym nie będą honorowane zaświadczenia lekarskie wystawione przez lekarzy innych specjalności, a konsekwencją braku badań wystawionych przez LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ będzie kategoryczny zakaz uczestnictwa w treningach i zawodach do czasu dostarczenia odpowiedniego zaświadczenia.

Mając na uwadze powyższe uczulamy rodziców na wykonywanie badań. Trenerzy prowadzący zawsze z wyprzedzeniem informują o kończących się badaniach. Sugerujemy umawianie się na następny termin przy odbiorze aktualnych badań. W ten sposób można sobie zapewnić ciągłość.

70-ta rocznica Powstania Warszawskiego 29-07-2014

Przypominamy kochani, pierwszego dnia  sierpnia tego roku po raz 70-ty obchodzić będziemy rocznicę wydarzenia, które dla naszego miasta ma wymiar olbrzymi. Niezależnie od ocen historyków, niezależnie od skutków musimy pamiętać o wszystkich bohaterach tamtych dni. O tych wszystkich, którzy nasz kraj i nasze miasto umiłowali nad życie. Zapraszamy wszystkich zawodników i sympatyków naszego klubu do pokazania, że PAMIĘTAMY o żołnierzach Powstania Warszawskiego. Oni poświęcali swoje życie, my wystarczy, że o godzinie „W” (17.00) w dniu 01-08-2014 uczcimy to minutą ciszy. Chłopcy mają specjalne koszulki, można się do nich oczywiście przyłączyć nie mając takich koszulek, ważna jest PAMIĘĆ. Stańmy tego dnia gdziekolwiek będziemy i pokażmy, że jesteśmy razem. Zachęcamy do przesyłania na nasz adres mailowy zdjęć z tego dnia, zrobimy specjalny album, który będzie pokazywał naszą PAMIĘĆ. Czekamy na zdjęcia.